strona-glowna
Projekt domu Zoja Solis
124.4 m2
5
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 139.5 m² |
| Powierzchnia netto: | 211.6 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 23.9 m x 17.3 m |
| Ilość pokoi: | 6 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
419 318 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 28.0 m2 | 28.0 m2 |
| 2. sypialnia | 12.0 m2 | 12.0 m2 |
| 3. kuchnia | 8.5 m2 | 8.5 m2 |
| 4. łazienka | 6.2 m2 | 6.2 m2 |
| 5. wiatrołap | 3.3 m2 | 3.3 m2 |
| 6. hol | 2.4 m2 | 2.4 m2 |
| 7. spiżarka | 1.5 m2 | 1.5 m2 |
| 8. garaż | 33.5 m2 | |
| 9. schowek | 2.5 m2 | |
| 10. kotłownia | 5.3 m2 | |
| 11. klatka schodowa | 3.4 m2 | |
| 12. korytarz | 2.2 m2 | |
| Razem | 61.9 m2 | 108.8 m2 |
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. sypialnia | 15.8 m2 | 19.4 m2 |
| 2. sypialnia | 13.8 m2 | 17.7 m2 |
| 3. sypialnia | 12.3 m2 | 16.3 m2 |
| 4. gabinet | 10.9 m2 | 12.6 m2 |
| 5. łazienka | 10.1 m2 | 11.8 m2 |
| 6. przedpokój | 5.7 m2 | 5.7 m2 |
| 7. łazienka | 4.5 m2 | 6.8 m2 |
| 8. garderoba | 4.4 m2 | 6.6 m2 |
| 9. schowek | 1.4 m2 | 2.4 m2 |
| 10. klatka schodowa | 3.4 m2 | |
| Razem | 78.9 m2 | 102.7 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 286.6 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 134.6 m² |
| KUBATURA | 943.6 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.7 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 243 m² |
| EP | 69.78 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1600 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1900 |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 140 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 59 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 126 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 15.9 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 9.3 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| DOSTĘPNA WERSJA Z PALIWEM STAŁYM | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 30 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynk cienkowarstwowy na siatce |
| PODMURÓWKA | okładzina z kamienia dekoracyjnego RELIEF |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE KONSTRUKCYJNE | bloczki o grubości 24 cm |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 419 318 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 102 373 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 286 704 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 512 509 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 706 022 zł |
124.4 m2
5
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
124.4 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
125.2 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
130.6 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
130.8 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
131.9 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
132.7 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
136 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
136.5 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
139.5 m2
6
3
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
141.3 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
142.1 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
147.7 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
150.4 m2
6
3
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
153 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
139.1 m2
6
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
139.1 m2
6
2
2
135.2 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
135.2 m2
6
3
2
135.3 m2
6
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
135.3 m2
6
2
2
142.5 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
142.5 m2
6
3
2
135.6 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
135.6 m2
6
3
2
139.2 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
139.2 m2
6
3
2
137.7 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
137.7 m2
6
3
2
138.3 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
138.3 m2
6
3
2
135.9 m2
6
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
135.9 m2
6
2
2
136.4 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
136.4 m2
6
3
2
138 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
138 m2
6
3
2