strona-glowna
Projekt domu Prymus Mini
128.2 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 128.2 m² |
| Powierzchnia netto: | 182.8 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 19.6 m x 20.7 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 38.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
362 246 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny + jadalnia | 26.4 m2 | 26.4 m2 |
| 2. hol | 11.8 m2 | 11.8 m2 |
| 3. pokój | 11.0 m2 | 11.5 m2 |
| 4. kuchnia | 9.5 m2 | 9.5 m2 |
| 5. wiatrołap | 2.9 m2 | 2.9 m2 |
| 6. schowek | 1.4 m2 | 1.4 m2 |
| 7. wc | 1.4 m2 | 1.4 m2 |
| 8. spiżarka | 0.7 m2 | 0.7 m2 |
| 9. klatka schodowa | 3.4 m2 | |
| 10. kotłownia | 3.2 m2 | |
| 11. garaż | 19.4 m2 | |
| Razem | 65.1 m2 | 91.6 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 260.6 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 116 m² |
| KUBATURA | 750 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.8 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 190 m² |
| EP | 56 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1800 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1500 |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 183 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 23 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 45 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 11.6 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 10.7 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| PODMURÓWKA | płytki elewacyjne - relief |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE KONSTRUKCYJNE | bloczki o grubości 24 cm |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 362 246 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 88 440 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 247 682 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 442 754 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 609 928 zł |
128.2 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
132.1 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
145 m2
6
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
132.1 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
132.1 m2
5
2
1
131.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
131.7 m2
5
2
1
123.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
123.6 m2
5
2
1
124.4 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
124.4 m2
5
3
1
129.1 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
129.1 m2
5
2
1
126 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
126 m2
5
2
1
124.5 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
124.5 m2
5
3
1
124.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
124.7 m2
5
2
1
130.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
130.9 m2
5
2
1
124.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
124.6 m2
5
2
1
123.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
123.9 m2
5
2
1
127.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
127.3 m2
5
2
1
126 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
126 m2
5
2
1
125.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
125.6 m2
5
2
1
124.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
124.3 m2
5
2
1
128.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
128.8 m2
5
2
1
127.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
127.7 m2
5
2
1