PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 109.9 m² |
| Powierzchnia netto: | 135.9 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 17.1 m x 19.9 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 42.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2024 |
359 627 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 231.9 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 89.5 m² |
| KUBATURA | 550 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.8 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 167 m² |
| EP | 57.45 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1600 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1800 |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 144 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 38 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 55 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 9.1 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 11.9 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| PODMURÓWKA | klinkier |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE KONSTRUKCYJNE | bloczki o grubości 24 cm |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 359 627 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 80 060 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 192 511 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 396 702 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 552 137 zł |
| Pobierz kosztorys uproszczony (plik PDF) | |
101.2 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
103.8 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
109.9 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
114.7 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
108.5 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
108.5 m2
4
2
0
106.1 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
106.1 m2
4
2
0
108.9 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
108.9 m2
4
2
0
106 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 352 zł
106 m2
4
2
0