account_circle
Moje konto
expand_more
expand_less
shopping_cart
0
Koszyk
Brak produktów
Projekt domu Fiona Stok (1088)
| Powierzchnia użytkowa: | 119.2 m² |
| Powierzchnia netto: | 217.2 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 18.7 m x 18.9 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 42.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
430 415 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 5 090 zł
5 090 zł
Pompa ciepła za dopłatą 500 PLN.
Odbicie lustrzane:
Wysyłka do 7 dni
Masz pytania?
Zadzwoń
Rodzina Fiony to nieduże, proste w budowie domy parterowe z użytkowym poddaszem. Mają otwartą część dzienną i dodatkowy pokój przy salonie. Podobnie jak Krab i Amelia nadają się na działkę z pochyleniem w kierunku wjazdu ale tylko w rodzinie Fiony jest dom o powierzchni powyżej 140m2p.u. Wszystkie wymienione, w tym średniej wielkości projekt domu Fiona Stok, mają bryłę na planie prostokąta, z kalenicą równoległą do drogi dojazdowej. We Fionie i Krabie boczną elewację akcentuje balkon na ryzalicie jadalni. Obniżony i wysunięty ku wjazdowi przedsionek przekryto, wraz z podcieniem na słupie, przedłużoną połacią głównego dachu z małą trójkątną lukarną doświetlającą klatkę schodową. Umieszczenie schodów w środku części frontowej pozwala na ekonomiczne rozplanowanie poddasza i zminimalizowanie powierzchni komunikacji. Trzy sypialnie Fiony i łazienka są dzięki temu wyjątkowo obszerne, foremne i ustawne. Projekt domu Fiona Stok i większa wersja Ultra przewiduje pełne podpiwniczenie mieszczące m.in. garaż i kotłownię. Dzięki temu łazienka na parterze jest wygodniejsza niż w pozostałych wersjach, a bryła bez dobudowanego garażu - jeszcze bardziej zwarta.
Rzuty
Rzut: piwnica
Rzut: parter
Rzut: poddasze
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 296.8 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 94.5 m² |
| KUBATURA | 800.6 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 9.5 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 163 m² |
| EP | 45.66 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1600 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1500 |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 145 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 37 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 64 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 10.7 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 10.7 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| DOSTĘPNA WERSJA Z PALIWEM STAŁYM | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | Alternatywnie zalecamy płyty PIR firmy Gór-Stal. |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynk BOLIX na wełnie mineralnej |
| PODMURÓWKA | plytki klinkierowe na kleju BOLIX |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE KONSTRUKCYJNE | bloczki SOLBET Optimal gr. 24 cm |
Szacunkowy koszt budowy
Koszt aktualny na: II kwartał 2022
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 430 415 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 105 082 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 294 292 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 526 073 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 724 707 zł |
Rodzina projektu
strona-glowna
Projekt domu Fiona Rex
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
112.7 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Fiona Stok
Projekt domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą i garażem.
119.2 m2
5
2
1
5 090 zł z VAT
Podobne projekty
Projekt domu Maja
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
117.5 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
117.5 m2
5
2
1
Projekt domu Mlecz
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
116.8 m2
5
2
1
4 890 zł z VAT
116.8 m2
5
2
1
Projekt domu Pod Lipą
Projekt domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą i garażem.
117 m2
5
2
1
5 090 zł z VAT
117 m2
5
2
1
Projekt domu Ewa
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
119.3 m2
5
2
1
4 290 zł z VAT
119.3 m2
5
2
1
Projekt domu Nowy Dworek
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
119.9 m2
5
2
1
4 290 zł z VAT
119.9 m2
5
2
1
Projekt domu Mlecz Duo
Projekt domu do zabudowy bliźniaczej, z poddaszem.
117.3 m2
5
2
1
4 890 zł z VAT
117.3 m2
5
2
1
Projekt domu Drozd Eko
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
122.6 m2
5
2
1
4 890 zł z VAT
122.6 m2
5
2
1
Projekt domu Dymsza Rex
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
120.2 m2
5
2
1
4 290 zł z VAT
120.2 m2
5
2
1
Projekt domu Staś Lux
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
114.7 m2
5
2
1
4 890 zł z VAT
114.7 m2
5
2
1
Projekt domu Maja Grota
Projekt domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą i garażem.
116.3 m2
5
2
1
5 090 zł z VAT
116.3 m2
5
2
1
Projekt domu Maja Polo Mini
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
114.7 m2
5
2
1
4 890 zł z VAT
114.7 m2
5
2
1
Projekt domu Chaber Rex
Projekt domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą i garażem.
117.3 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
117.3 m2
5
2
1
Projekt domu Oberek Polo
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
117.6 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
117.6 m2
5
2
1
Projekt domu Tośka Mobil
Projekt domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą i garażem.
118.3 m2
5
2
1
5 090 zł z VAT
118.3 m2
5
2
1
Projekt domu Fermata Duo
Projekt małego domu do zabudowy bliźniaczej, z poddaszem.
114.6 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
114.6 m2
5
2
1
Projekt domu Majka Polo
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
115.8 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
115.8 m2
5
2
1
Projekt domu Krab-3
Projekt domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą i garażem.
121.8 m2
5
2
1
5 090 zł z VAT
121.8 m2
5
2
1
Projekt domu Krab Alfa
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
116.7 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
116.7 m2
5
2
1
Projekt domu Nowina Rex
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem wielospadowym i garażem.
119.6 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
119.6 m2
5
2
1
Projekt domu Koliba Grota
Projekt domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą i garażem.
123.6 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
123.6 m2
5
2
1
Projekt domu Skarbek
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
118.3 m2
5
2
1
4 290 zł z VAT
118.3 m2
5
2
1
Projekt domu Skarbek Mini
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
117.3 m2
5
2
1
4 890 zł z VAT
117.3 m2
5
2
1
Projekt domu Celesta-2
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
122.3 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
122.3 m2
5
2
1
Projekt domu Wodnik As
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
114.6 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
114.6 m2
5
2
1
Projekt domu Margo Kubik
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
120.3 m2
5
2
1
4 090 zł z VAT
120.3 m2
5
2
1
Projekt domu Celesta 2.0
Projekt domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą i garażem.
119.9 m2
5
2
1
5 090 zł z VAT
119.9 m2
5
2
1
Projekt domu Omega
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
120.6 m2
5
2
1
4 890 zł z VAT
120.6 m2
5
2
1
Projekt domu Margo Luna
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
116.6 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
116.6 m2
5
2
1
Projekt domu Koliba Astro
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
123 m2
5
2
1
4 890 zł z VAT
123 m2
5
2
1
Projekt domu Omega Dron
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
120.6 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
120.6 m2
5
2
1
Projekt domu Skarbek Rex
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
120.9 m2
5
2
1
4 890 zł z VAT
120.9 m2
5
2
1
Projekt domu Amelia
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
115.3 m2
5
2
1
4 890 zł z VAT
115.3 m2
5
2
1
Projekt domu Skarbek As
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
115.1 m2
5
2
1
4 890 zł z VAT
115.1 m2
5
2
1
Projekt domu Świetlik
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
123.9 m2
5
2
1
4 090 zł z VAT
123.9 m2
5
2
1
Projekt domu Elf
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
122.8 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
122.8 m2
5
2
1
Projekt domu Olaf
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
115.7 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
115.7 m2
5
2
1
Projekt domu Mango Duo
Projekt domu do zabudowy bliźniaczej, z poddaszem.
117.7 m2
5
2
1
4 090 zł z VAT
117.7 m2
5
2
1
Projekt domu Lobelia Prima
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
116.2 m2
5
2
1
4 890 zł z VAT
116.2 m2
5
2
1
Projekt domu Figa
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
121.7 m2
5
2
1
4 890 zł z VAT
121.7 m2
5
2
1
Projekt domu Celesta
Projekt domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, z piwnicą i garażem.
120.7 m2
5
2
1
5 090 zł z VAT
120.7 m2
5
2
1
Projekt domu Koliba
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
114.2 m2
5
2
1
3 890 zł z VAT
114.2 m2
5
2
1
Projekt domu Alicja Rex
Projekt średniego domu z poddaszem, z garażem jednostanowiskowym.
119.9 m2
5
3
1
5 090 zł z VAT
119.9 m2
5
3
1
Projekt domu Skarbek As OZE
Projekt średniego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
115.9 m2
5
2
1
4 690 zł z VAT
115.9 m2
5
2
1
Projekt domu Jagoda Prima
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
114.9 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
114.9 m2
5
2
1






