PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 139.8 m² |
| Powierzchnia netto: | 175 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 20.2 m x 17.2 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 45.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
346 769 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 248.7 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 113.1 m² |
| KUBATURA | 717.4 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 9 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 206 m² |
| EP | 54.8 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1500 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1700 |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 155 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 30 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 32 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 9.2 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 12.2 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| BRAMA GARAŻOWA | firmy HÖRMANN |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| ELEWACJA | Tynki silikonowe, silikatowe, mineralne BOLX |
| PODMURÓWKA | okładzina klinkierowa |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE KONSTRUKCYJNE | bloczki o grubości 24 cm |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 346 769 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 84 661 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 237 100 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 423 837 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 583 869 zł |
123.8 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
126 m2
6
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
139.8 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
140.7 m2
5
3
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
140.7 m2
5
3
0
137.5 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
137.5 m2
5
2
0
136 m2
5
3
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
136 m2
5
3
0