Projekt domu Celesta Rex G2
153.2 m2
6
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
153.2 m2
6
2
2
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 152.9 m² |
| Powierzchnia netto: | 281.6 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 21.3 m x 21.1 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 42.0° |
| Ilość pokoi: | 6 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
558 033 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 5 090 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. sypialnia | 18.8 m2 | 25.0 m2 |
| 2. sypialnia | 15.0 m2 | 17.0 m2 |
| 3. pokój | 14.3 m2 | 18.9 m2 |
| 4. łazienka | 11.2 m2 | 15.3 m2 |
| 5. przedpokój | 6.1 m2 | 6.1 m2 |
| 6. klatka schodowa | 3.8 m2 | 3.8 m2 |
| 7. garderoba | 1.9 m2 | 3.0 m2 |
| 8. garderoba | 1.9 m2 | 3.0 m2 |
| 9. garderoba | 1.4 m2 | 2.6 m2 |
| Razem | 74.4 m2 | 94.7 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 434.8 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 127.7 m² |
| KUBATURA | 1137.8 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 9.3 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 227 m² |
| EP | 96.91 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1900 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1600 |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 186 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 30 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 123 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 13.3 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 11.1 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| BRAMA GARAŻOWA | firmy HÖRMANN |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| ELEWACJA | cegła klinkierowa |
| PODMURÓWKA | kamień elewacyjny np. BRUKBET |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE KONSTRUKCYJNE | bloczki o grubości 24 cm |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 558 033 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 136 240 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 381 550 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 682 054 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 939 583 zł |
153.2 m2
6
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
153.2 m2
6
2
2
152.3 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
152.3 m2
6
3
2
150.4 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
150.4 m2
6
3
2
154.8 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
154.8 m2
6
3
2
154.9 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
154.9 m2
6
3
2
157.1 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
157.1 m2
6
3
2
154.2 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
154.2 m2
6
3
2
154.8 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
154.8 m2
6
3
2
157.4 m2
6
4
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
157.4 m2
6
4
2
148.4 m2
6
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
148.4 m2
6
2
2
155.4 m2
6
4
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
155.4 m2
6
4
2
148.6 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
148.6 m2
6
3
2
154.4 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
154.4 m2
6
3
2
155 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
155 m2
6
3
2