strona-glowna
Projekt domu Majka Grota
83.2 m2
4
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 129.3 m² |
| Powierzchnia netto: | 182 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 20.6 m x 18.5 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 6 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
360 720 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 232.4 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 117.6 m² |
| KUBATURA | 695.1 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.2 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 198 m² |
| EP | 61.81 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1600 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.2000 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 12.8 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 10.5 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo płatwiowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynki silikonowe, silikatowe, mineralne BOLIX |
| PODMURÓWKA | płytki klinkierowe ręcznie formowane - model - Nedsted firmy KMK-KLINKIER |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE KONSTRUKCYJNE | bloczki o grubości 24 cm |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 360 720 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 88 067 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 246 639 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 440 889 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 607 359 zł |
83.2 m2
4
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
89 m2
4
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
90.3 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
100.2 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
101.4 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
101.5 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
107.1 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
111.2 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
115.8 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
125.2 m2
6
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
129.3 m2
6
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
134.9 m2
6
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
146.9 m2
6
3
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
198.5 m2
10
4
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 7 283 zł
129.5 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
129.5 m2
6
3
1
131.8 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
131.8 m2
6
2
1
130.4 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
130.4 m2
6
3
1
128.2 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
128.2 m2
6
2
1
132.7 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
132.7 m2
6
3
1
127.4 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
127.4 m2
6
2
1
127.6 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
127.6 m2
6
2
1
128.5 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
128.5 m2
6
2
1
126.4 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
126.4 m2
6
2
1
124.4 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
124.4 m2
6
3
1
131.1 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
131.1 m2
6
2
1
132.9 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
132.9 m2
6
3
1
131.2 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
131.2 m2
6
2
1
131.9 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
131.9 m2
6
3
1
133.4 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
133.4 m2
6
2
1
125.2 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
125.2 m2
6
2
1
130.6 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
130.6 m2
6
3
1
125.1 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
125.1 m2
6
2
1
125.6 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
125.6 m2
6
2
1
128.4 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
128.4 m2
6
2
1
125.2 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
125.2 m2
6
3
1
129.6 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
129.6 m2
6
2
1
131.3 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
131.3 m2
6
3
1
129.2 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
129.2 m2
6
2
1
130.8 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
130.8 m2
6
3
1
131.1 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
131.1 m2
6
3
1
134.2 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
134.2 m2
6
2
1
128.2 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
128.2 m2
6
2
1
129.8 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
129.8 m2
6
2
1
124.9 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
124.9 m2
6
2
1
124.8 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
124.8 m2
6
3
1
127.7 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
127.7 m2
6
2
1
131.4 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
131.4 m2
6
3
1
133.2 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
133.2 m2
6
2
1
132.4 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
132.4 m2
6
2
1
125.6 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
125.6 m2
6
3
1
126.3 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
126.3 m2
6
2
1
130.4 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
130.4 m2
6
3
1
133.5 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
133.5 m2
6
2
1