strona-glowna
Projekt domu Figa Neo
107.9 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 138.8 m² |
| Powierzchnia netto: | 188.7 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 21.9 m x 18 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 6 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
374 334 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 27.9 m2 | 27.9 m2 |
| 2. garaż | 19.0 m2 | 19.0 m2 |
| 3. pokój | 14.0 m2 | 14.0 m2 |
| 4. kuchnia | 9.0 m2 | 9.0 m2 |
| 5. hol | 8.5 m2 | 8.5 m2 |
| 6. pralnia | 5.0 m2 | 5.0 m2 |
| 7. wiatrołap | 4.3 m2 | 4.3 m2 |
| 8. łazienka | 3.2 m2 | 3.2 m2 |
| 9. klatka schodowa | 2.3 m2 | 2.3 m2 |
| 10. spiżarka | 1.2 m2 | 1.2 m2 |
| Razem | 94.4 m2 | 94.4 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 275.6 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 121.8 m² |
| KUBATURA | 718.3 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.6 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 227 m² |
| KUBATURA DREWNA NA WIĘŹBĘ | 8 m³ |
| EP | 99.6 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1600 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1800 |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 129 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 39 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 116 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 13.9 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 10 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynki silikonowe, silikatowe, mineralne BOLIX |
| PODMURÓWKA | płytki klinkierowe ręcznie formowane - model - Basstad firmy KMK-KLINKIER |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE KONSTRUKCYJNE | bloczki o grubości 24 cm |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 374 334 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 91 391 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 255 947 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 457 528 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 630 281 zł |
107.9 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
108.5 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
123.2 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
124.3 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
138.8 m2
6
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
147.3 m2
6
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
143.7 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
143.7 m2
6
2
1
141.9 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
141.9 m2
6
2
1
140.8 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
140.8 m2
6
2
1
136.6 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
136.6 m2
6
2
1
140.7 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
140.7 m2
6
2
1
142.4 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
142.4 m2
6
2
1
142.1 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
142.1 m2
6
3
1
142.6 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
142.6 m2
6
2
1
141.3 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
141.3 m2
6
3
1
134.9 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
134.9 m2
6
2
1
143.4 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
143.4 m2
6
2
1
141.4 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
141.4 m2
6
3
1
137 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
137 m2
6
3
1
135.6 m2
6
2
1
135.6 m2
6
2
1
136.5 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
136.5 m2
6
3
1
138.1 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
138.1 m2
6
2
1
141.1 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
141.1 m2
6
3
1
135.2 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
135.2 m2
6
3
1
136 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
136 m2
6
3
1
135.3 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
135.3 m2
6
3
1
138.6 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
138.6 m2
6
2
1
140.2 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
140.2 m2
6
3
1
143.2 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
143.2 m2
6
2
1
138.5 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
138.5 m2
6
2
1
140.6 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
140.6 m2
6
3
1
134.2 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
134.2 m2
6
2
1