strona-glowna
Projekt domu Zoja Solis
124.4 m2
5
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 131.9 m² |
| Powierzchnia netto: | 182.4 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 20.8 m x 19.2 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 42.0° |
| Ilość pokoi: | 6 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
361 453 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 25.5 m2 | 25.5 m2 |
| 2. garaż | 18.5 m2 | 18.5 m2 |
| 3. gabinet | 9.8 m2 | 9.8 m2 |
| 4. kuchnia | 9.4 m2 | 9.4 m2 |
| 5. kotłownia | 6.7 m2 | 6.7 m2 |
| 6. hol | 6.5 m2 | 6.5 m2 |
| 7. łazienka | 5.4 m2 | 5.4 m2 |
| 8. sień | 3.6 m2 | 3.6 m2 |
| 9. klatka schodowa | 3.2 m2 | 3.2 m2 |
| 10. schowek | 2.7 m2 | 2.7 m2 |
| 11. korytarz | 2.4 m2 | 2.4 m2 |
| Razem | 93.7 m2 | 93.7 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 271.3 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 114.5 m² |
| KUBATURA | 755 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 9.3 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 215 m² |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1600 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1600 |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 143 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 91 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 88 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 12.8 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 9.2 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | Austrotherm |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynki silikonowe, silikatowe oraz tynki mineralne BOLIX, częściowo płytki klinkierowe ręcznie formowane - model Klampaert Classic DF firmy KMK Klinkier |
| IZOLACJA TERMICZNA STROPU | Austrotherm |
| PODMURÓWKA | płytki klinkierowe ręcznie formowane - model Klampaert Classic DF firmy KMK-KLINKIER |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE KONSTRUKCYJNE | bloczki SOLBET Optimal gr. 24 cm |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 361 453 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 88 246 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 247 140 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 441 785 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 608 594 zł |
124.4 m2
5
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
124.4 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
125.2 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
130.6 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
130.8 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
131.9 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
132.7 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
136 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
136.5 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
139.5 m2
6
3
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
141.3 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
142.1 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
147.7 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
150.4 m2
6
3
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
153 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
129.5 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
129.5 m2
6
3
1
131.8 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
131.8 m2
6
2
1
130.4 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
130.4 m2
6
3
1
128.2 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
128.2 m2
6
2
1
132.7 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
132.7 m2
6
3
1
136.6 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
136.6 m2
6
2
1
127.4 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
127.4 m2
6
2
1
127.6 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
127.6 m2
6
2
1
128.5 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
128.5 m2
6
2
1
134.9 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
134.9 m2
6
2
1
131.1 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
131.1 m2
6
2
1
132.9 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
132.9 m2
6
3
1
129.3 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
129.3 m2
6
2
1
131.2 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
131.2 m2
6
2
1
135.6 m2
6
2
1
135.6 m2
6
2
1
136.5 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
136.5 m2
6
3
1
133.4 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
133.4 m2
6
2
1
130.6 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
130.6 m2
6
3
1
128.4 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
128.4 m2
6
2
1
129.6 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
129.6 m2
6
2
1
135.2 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
135.2 m2
6
3
1
136 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
136 m2
6
3
1
131.3 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
131.3 m2
6
3
1
135.3 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
135.3 m2
6
3
1
129.2 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
129.2 m2
6
2
1
130.8 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
130.8 m2
6
3
1
131.1 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
131.1 m2
6
3
1
134.2 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
134.2 m2
6
2
1
128.2 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
128.2 m2
6
2
1
129.8 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
129.8 m2
6
2
1
127.7 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
127.7 m2
6
2
1
131.4 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
131.4 m2
6
3
1
133.2 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
133.2 m2
6
2
1
132.4 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
132.4 m2
6
2
1
130.4 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
130.4 m2
6
3
1
133.5 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
133.5 m2
6
2
1