Brak produktów
Projekt domu Krab Neo (1164)
| Powierzchnia użytkowa: | 104.3 m² |
| Powierzchnia netto: | 149.8 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 20.6 m x 18.5 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 45.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
296 852 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 540 zł
Masz pytania?
Zadzwoń
Rzuty
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. salon | 22.1 m2 | 22.1 m2 |
| 2. kuchnia | 12.0 m2 | 12.0 m2 |
| 3. pokój | 10.9 m2 | 10.9 m2 |
| 4. hol | 5.4 m2 | 5.4 m2 |
| 5. łazienka | 3.0 m2 | 3.0 m2 |
| 6. wiatrołap | 2.7 m2 | 2.7 m2 |
| 7. korytarz | 1.4 m2 | 2.9 m2 |
| 8. garaż | 18.2 m2 | |
| 9. klatka schodowa | 2.9 m2 | |
| 10. schody | 2.9 m2 | |
| 11. kotłownia | 5.4 m2 | |
| Razem | 57.5 m2 | 88.4 m2 |
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 203.7 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 112.9 m² |
| POWIERZCHNIA TARASU | 24 m² |
| KUBATURA | 670 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 9.4 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 192 m² |
| EP | 68.52 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1400 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1500 |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 132 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 49 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 71 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 12.6 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 10.5 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo płatwiowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynki silikonowe, silikatowe oraz tynki mineralne BOLIX, częściowo płytki klinkierowe ręcznie formowane - model Yellowstone Herbruik DF firmy KMK-KLINKIER |
| PODMURÓWKA | płytki klinkierowe ręcznie formowane - model Klampaert Classic Blue DF firmy KMK-KLINKIER |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE KONSTRUKCYJNE | bloczki SOLBET Optimal gr. 24 cm |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 296 852 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 72 474 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 202 969 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 362 826 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 499 821 zł |
Realizacje
Rodzina projektu
strona-glowna
Projekt domu Krab (wer.tech.2)
95.6 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
strona-glowna
Projekt domu Krab Z Piwnicą
97.9 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
strona-glowna
Projekt domu Krab Neo
104.3 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 540 zł
strona-glowna
Projekt domu Krab Alfa
116.7 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
strona-glowna
Projekt domu Krab-3
121.8 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
Podobne projekty
Projekt domu Chaber
104.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
104.3 m2
5
2
1
Projekt domu Majka Duo
99.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
99.3 m2
5
2
1
Projekt domu Majka Twist
107.1 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
107.1 m2
5
2
1
Projekt domu Fiona
103.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
103.9 m2
5
2
1
Projekt domu Majka Solis
101.5 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
101.5 m2
5
2
1
Projekt domu Mlecz Alfa
106.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 340 zł
106.7 m2
5
2
1
Projekt domu Figa Neo
107.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
107.9 m2
5
2
1
Projekt domu Oberek Rex
107.1 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
107.1 m2
5
2
1
Projekt domu Zofia Prima
105.6 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
105.6 m2
5
3
1
Projekt domu Smyk Alfa
102.4 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
102.4 m2
5
2
1
Projekt domu Celina Oze
108.4 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
108.4 m2
5
2
1
Projekt domu Ewa Neo
100.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
100.8 m2
5
2
1
Projekt domu Tarot Sto
105.1 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
105.1 m2
5
2
1
Projekt domu Skarbek Neo
101.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
101.6 m2
5
2
1
Projekt domu Zojka Neo
109.1 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
109.1 m2
5
3
1
Projekt domu Czaruś
102 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
102 m2
5
2
1
Projekt domu Wodnik Mały
101.1 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
101.1 m2
5
2
1
Projekt domu Mały Dworek
102.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
102.3 m2
5
2
1
Projekt domu Amelia 100
103.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
103.2 m2
5
2
1
Projekt domu Atos
106.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 340 zł
106.3 m2
5
2
1
Projekt domu Szafir
108.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
108.9 m2
5
2
1
Projekt domu Lila 2 Duo
102.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
102.8 m2
5
2
1
Projekt domu Dino Duo
106.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
106.7 m2
5
2
1
Projekt domu Lila Bo Duo
108.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
108.9 m2
5
2
1
Projekt domu Mateo Alfa
101.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
101.7 m2
5
2
1
Projekt domu Liana
99.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
99.8 m2
5
2
1
Projekt domu Dingo
106.4 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
106.4 m2
5
2
1
Projekt domu Sambor As
101.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 340 zł
101.3 m2
5
2
1
Projekt domu Celina
107.1 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
107.1 m2
5
2
1
Projekt domu Celina Alfa
107.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
107.7 m2
5
2
1
Projekt domu Sambor As Sol
101.3 m2
5
5
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 340 zł
101.3 m2
5
5
1
Projekt domu Skarbek Neo Sol
106.8 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
106.8 m2
5
3
1
Projekt domu Dingo Beta
106.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 340 zł
106.8 m2
5
2
1
Projekt domu Dingo Oze
106.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
106.9 m2
5
2
1
Projekt domu Mateo Alfa OZE
102.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
102.6 m2
5
2
1
Projekt domu Sambor As Oze
100.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 340 zł
100.9 m2
5
2
1
Projekt domu Dino Alter
105.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
105.9 m2
5
2
1
Projekt domu Felicja Sto Duo
99.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
99.6 m2
5
2
1
Projekt domu Ara 128
99.5 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
99.5 m2
5
2
1






