account_circle
Moje konto
expand_more
expand_less
shopping_cart
0
Koszyk
Brak produktów
Projekt domu Smyk Solo Twist (1165)
| Powierzchnia użytkowa: | 74.2 m² |
| Powierzchnia netto: | 89.4 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 15.7 m x 16 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 42.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
177 160 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 790 zł
3 790 zł
Pompa ciepła za dopłatą 500 PLN.
Odbicie lustrzane:
Projekt dostępny od ręki
Masz pytania?
Zadzwoń
W rodzinie Smyka znalazło się kilka projektów najprostszych i najmniejszych domów parterowych z użytkowym poddaszem. Projekt domu Smyk Solo Twist ma jedną z najskromniejszych powierzchni i, razem z nieco większym Smykiem Neo, nie przewiduje garażu. Zbliżony do kwadratu, zwarty rzut dzieli na dwie części tak, jak we wszystkich wariantach rodziny, ściana nośna. Wyznacza ona po jednej stronie strefę wejścia i komunikacji z kuchnią, wc i kotłownią oraz szeroki salon od ogrodu. Na poddaszu są trzy skromne pokoje i łazienka. Dwuspadowy dach został obrócony w tej wersji o 90º i, odwrotnie niż w innych, ma kalenicę prostopadłą do drogi dojazdowej. Taki układ zaproponowano jeszcze tylko w jednym, większym wariancie - Smyku Twist (tym razem z dostawionym garażem). Oba warianty mają mały pulpitowy daszek nad tarasem wejściowym, a w ścianie szczytowej od ogrodu – balkon otwierany z dwóch sypialni. Podobny rozkład jak w projekcie domu Smyk Twist ale mniejsze bądź większe powierzchnie, inne ustawienie kalenicy, bardziej dekoracyjną bryłę (Smyk Prima z ryzalitem), inne detale znaleźć można wśród pozostałych projektów z Rodziny Smyka.
Rzuty
Rzut: parter
Rzut: poddasze
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 129.9 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 62.2 m² |
| KUBATURA | 361.2 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.2 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 119 m² |
| EP | 69.14 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1500 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1400 |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 101 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 17 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 68 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 7.7 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 8 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ELEWACJA | tynki silikonowe, silikatowe oraz tynki mineralne BOLIX, częściowo płytki klinkierowe ręcznie formowane - model Oud Zuid DF firmy KMK-KLINKIER |
| IZOLACJA TERMICZNA FUNDAMENTÓW | Izolacja termiczna ścian fundamentowych: polistyren ekstrudowany SYNTHOS XPS PRIME S30 o współczynniku λ 0,032 W/mK |
| IZOLACJA TERMICZNA PODŁÓG | Izolacja termiczna posadzki na gruncie: polistyren ekstrudowany SYNTHOS XPS PRIME S30 o współczynniku λ 0,032 W/mK |
| OKNA DACHOWE | Velux GLU 0064B MK 08, GLL 1064B MK08 |
| PODMURÓWKA | płytki klinkierowe ręcznie formowane - model Klampaert DF firmy KMK-KLINKIER |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE KONSTRUKCYJNE | bloczki SOLBET Optimal gr. 24 cm |
| WYŁAZ DACHOWY | Velux GVT 103 |
Szacunkowy koszt budowy
Koszt aktualny na: II kwartał 2022
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 177 160 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 43 252 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 121 131 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 216 533 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 298 291 zł |
Rodzina projektu
strona-glowna
Projekt domu Smyk Solo Twist
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
74.2 m2
4
2
0
3 790 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Smyk Twist
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
75.3 m2
4
2
1
3 990 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Smyk Solo
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
78 m2
4
2
0
3 990 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Smyk Nano
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
79 m2
4
2
1
4 190 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Smyk Nano OZE
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
79.2 m2
4
2
1
3 390 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Smyk Neo
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
79.5 m2
4
2
0
3 990 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Smyk Alfa
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
102.4 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
Podobne projekty
Projekt domu Liza
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
74.9 m2
4
2
0
3 990 zł z VAT
74.9 m2
4
2
0
Projekt domu Smyk Solo
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
78 m2
4
2
0
3 990 zł z VAT
78 m2
4
2
0
Projekt domu Liza Sol
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
76.1 m2
4
2
0
3 790 zł z VAT
76.1 m2
4
2
0






