strona-glowna
Projekt domu Chaber
104.3 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 146.9 m² |
| Powierzchnia netto: | 253.2 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 24.8 m x 18.3 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 6 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na IV kwartał 2021 |
432 120 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 28.1 m2 | 28.0 m2 |
| 2. pokój | 12.3 m2 | 12.3 m2 |
| 3. hol | 9.1 m2 | 9.1 m2 |
| 4. kuchnia | 8.0 m2 | 8.0 m2 |
| 5. wiatrołap | 2.9 m2 | 2.9 m2 |
| 6. spiżarka | 2.6 m2 | 2.6 m2 |
| 7. łazienka | 2.2 m2 | 2.2 m2 |
| 8. korytarz | 1.1 m2 | 1.1 m2 |
| 9. klatka schodowa | 2.9 m2 | |
| 10. garaż | 36.3 m2 | |
| Razem | 66.3 m2 | 105.4 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 353.2 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 138 m² |
| KUBATURA | 958.8 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.4 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 253 m² |
| EP | 66.79 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1600 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1800 |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 171 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 37 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 143 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 16.8 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 10.3 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynki silikonowe, silikatowe oraz tynki mineralne BOLIX, częściowo płytki klinkierowe ręcznie formowane - model Yellowstone Herbruik DF firmy KMK-KLINKIER |
| PODMURÓWKA | płytki klinkierowe ręcznie formowane - model Clampaert Classic Blue DF firmy KMK-KLINKIER |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE KONSTRUKCYJNE | bloczki SOLBET Optimal gr. 24 cm |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 432 120 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 107 191 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 307 125 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 540 359 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 739 245 zł |
| Pobierz kosztorys uproszczony (plik PDF) | |
104.3 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
104.5 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
111.3 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
117.3 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
123.1 m2
6
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
133.4 m2
6
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
146.9 m2
6
3
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
146.9 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
146.9 m2
6
3
2
150.4 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
150.4 m2
6
3
2
148.4 m2
6
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
148.4 m2
6
2
2
144.7 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
144.7 m2
6
3
2
142.5 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
142.5 m2
6
3
2
148.6 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
148.6 m2
6
3
2