PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 95.4 m² |
| Powierzchnia netto: | 142.1 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 20.2 m x 16.9 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 45.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
281 593 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 210.7 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 101.5 m² |
| KUBATURA | 590.1 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 9 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 185 m² |
| EP | 84.41 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1500 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1800 |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 181 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 26 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 72 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 12.2 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 8.9 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynki silikonowe, silikatowe oraz tynki mineralne BOLIX, wykończenie garażu płytki klinkierowe ręcznie formowane - model Yellowstone Herbruik DF firmy KMK-KLINKIER |
| PODMURÓWKA | okładzina kamienna |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE KONSTRUKCYJNE | bloczki SOLBET Optimal gr. 24 cm |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 281 593 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 68 749 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 192 536 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 344 176 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 474 129 zł |
96 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
96 m2
4
2
1
91.6 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 440 zł
91.6 m2
4
2
1
92.1 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
92.1 m2
4
2
1
96.3 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
96.3 m2
4
2
1
93.5 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
93.5 m2
4
2
1
97.2 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
97.2 m2
4
2
1
99.5 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
99.5 m2
4
2
1
92 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
92 m2
4
2
1