Projekt domu Dzionek
96 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
96 m2
4
2
1
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 92.1 m² |
| Powierzchnia netto: | 138.7 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 21 m x 15.7 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 42.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
274 855 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 196 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 91.5 m² |
| KUBATURA | 603.6 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.4 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 175 m² |
| EP | 63.71 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1500 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1500 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 13 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 7.7 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| DOSTĘPNA WERSJA Z PALIWEM STAŁYM | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna, alternatywnie mechaniczna Heatpex Aria |
| DOSTĘPNA WERSJA Z ANEKSEM NA WENTYLACJĘ MECHANICZNĄ HEATPEX | Tak |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna, alternatywnie mechaniczna Heatpex Aria |
| ELEWACJA | tynki silikonowe, silikatowe oraz mineralne BOLIX |
| PODMURÓWKA | płytki klinkierowe ręcznie formowane - model Klampaert Classic DF firmy KMK-KLINKIER |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE KONSTRUKCYJNE | bloczki SOLBET Optimal gr.24 cm |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 274 855 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 67 104 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 187 930 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 335 941 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 462 785 zł |
96 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
96 m2
4
2
1
88.5 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
88.5 m2
4
2
1
88.4 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
88.4 m2
4
2
1
91.6 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 440 zł
91.6 m2
4
2
1
89 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
89 m2
4
2
1
88.2 m2
4
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
88.2 m2
4
3
1
95.4 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
95.4 m2
4
2
1
88.4 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
88.4 m2
4
2
1
96.3 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
96.3 m2
4
2
1
93.5 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
93.5 m2
4
2
1
90.3 m2
4
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
90.3 m2
4
3
1
92 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
92 m2
4
2
1