account_circle
Moje konto
expand_more
expand_less
shopping_cart
0
Koszyk
Brak produktów
Projekt domu Staś Alter (1180)
| Powierzchnia użytkowa: | 103.8 m² |
| Powierzchnia netto: | 133 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 17.3 m x 18.5 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 42.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na IV kwartał 2021 |
279 531 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 390 zł
4 390 zł
Pompa ciepła za dopłatą 500 PLN.
Odbicie lustrzane:
Projekt dostępny od ręki
Masz pytania?
Zadzwoń
Salon o powierzchni przekraczającej 30 m2 to wyjątkowe rozwiązanie dla małych domów z zakresu 100-115 m² p.u. Projekty domów parterowych z użytkowym poddaszem z Rodziny Stasia pokazują takie właśnie rozwiązanie. W projekcie domu Staś Alter, mniejszym w rodzinie, przy holu z nieobudowanymi schodami zlokalizowano jeszcze otwartą kuchnię, sporą kotłownię i łazienkę. Prosty, ekonomiczny układ konstrukcyjny, ze ścianą nośną w środku rozpiętości, przekłada się na logiczny, wygodny plan poddasza. Są tu trzy sypialnie i piękna, wyjątkowo duża łazienka - wszystkie pomieszczenia z wyjściami na balkon. Zbliżony do kwadratu rozkład Stasia, we wszystkich wersjach przekryto dwuspadowym, ekonomicznym dachem z kalenicą równoległą do drogi dojazdowej. Niewielkie rozmiary budynku oraz proporcje rzutu decydują o tym, że łatwo ustawić go na wąskiej, małej działce. Koncepcję projektu domu Staś Alter i całej jego rodziny wyróżnia także klasyczny fronton z przedsionkiem wysuniętym na taras wejściowy. Poza tym detalem, architektura budynku jest nieskomplikowana, a symetria wszystkich elewacji podkreśla zwarty, energooszczędny kształt sylwetki.
Rzuty
Rzut: parter
Rzut: poddasze
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 187.8 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 89.9 m² |
| KUBATURA | 570 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.3 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 159 m² |
| EP | 68.58 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1400 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1600 |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 118 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 22 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 58 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 9.3 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 11.3 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynki silikonowe, silikatowe oraz tynki mineralne BOLIX |
| PODMURÓWKA | płytki klinkierowe ręcznie formowane - model Markes DF firmy KMK-KLINKIER |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE KONSTRUKCYJNE | bloczki SOLBET Optimal gr. 24 cm |
Szacunkowy koszt budowy
Koszt aktualny na: IV kwartał 2021
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 279 531 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 67 072 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 183 033 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 333 081 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 462 564 zł |
| Pobierz kosztorys uproszczony (plik PDF) | |
Realizacje
Dom Staś Alter z zewnątrz
Wnętrza domu Staś Alter
Rodzina projektu
strona-glowna
Projekt domu Staś (wer.tech.2)
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
101.2 m2
4
2
0
4 390 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Staś Alter
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
103.8 m2
4
2
0
4 390 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Staś Retro
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
109.9 m2
4
2
0
4 390 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Staś Lux
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
114.7 m2
5
2
1
4 890 zł z VAT
Podobne projekty
Projekt domu Kos
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
101.2 m2
4
2
0
4 190 zł z VAT
101.2 m2
4
2
0
Projekt domu Prymulka
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
102.2 m2
4
2
0
3 790 zł z VAT
102.2 m2
4
2
0
Projekt domu Calineczka Rex
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
99.2 m2
4
3
0
4 390 zł z VAT
99.2 m2
4
3
0
Projekt domu Staś
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
99.1 m2
4
2
0
4 190 zł z VAT
99.1 m2
4
2
0
Projekt domu Grześ
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
102.4 m2
4
2
0
4 190 zł z VAT
102.4 m2
4
2
0
Projekt domu Melinda
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
108.5 m2
4
2
0
4 390 zł z VAT
108.5 m2
4
2
0
Projekt domu Beza Bo Duo
Projekt małego domu do zabudowy bliźniaczej, z poddaszem.
106.1 m2
4
2
0
4 190 zł z VAT
106.1 m2
4
2
0
Projekt domu Ara 123
Projekt w stylu nowoczesnej stodoły małego domu z poddaszem.
106 m2
4
2
0
3 702 zł z VAT
106 m2
4
2
0






