account_circle
Moje konto
expand_more
expand_less
shopping_cart
0
Koszyk
Brak produktów
PROMOCJA -350 zł
Projekt domu Tomir Lux (1182)
| Powierzchnia użytkowa: | 92.8 m² |
| Powierzchnia netto: | 130.5 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 18.5 m x 17 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
258 606 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
4 390 zł
4 040 zł
Oszczędzasz 350 zł
Pompa ciepła za dopłatą 500 PLN.
Odbicie lustrzane:
Wysyłka do 7 dni
Masz pytania?
Zadzwoń
Rodzina Tomira to jedna z różnorodnych grup ekonomicznych propozycji domów parterowych z użytkowym poddaszem i wbudowanym garażem o zwartym prostokątnym zarysie i dwuspadowym dachu, z przedziału wielkości 85-110 m2 p.u. Projekt domu Tomir Lux – średni wielkością w rodzinie - wyróżnia wejście osłonięte wysuniętym elementem z lukarną na słupach. Czytelny podział rzutu ścianami nośnymi na trzy strefy funkcjonalne przypomina pozostałe warianty. Najwęższa część wejściowa z holem i schodami na poddasze rozdziela szerszy trakt gospodarczy i najprzestronniejszy - pokój dzienny. We wszystkich wersjach Tomira salon i kuchnia tworzą jedną, dobrze oświetloną przestrzeń. Miejsce pod schodami wykorzystano na wc, przez co (inaczej niż w mniejszym Tomirze) kotłownia dostępna jest tylko z garażu. Pomieszczenia drugiej kondygnacji to trzy wygodne sypialnie dla 5 osób, niewielki gabinet i duża, jasna łazienka. Proste rozwiązania architektoniczne urozmaicono balkonami w ścianach szczytowych, co razem z dekoracyjnym detalem frontu decyduje o najbardziej malowniczym charakterze bryły projektu domu Tomir Lux wśród wszystkich rodzinnych koncepcji.
Rzuty
Rzut: parter
Rzut: poddasze
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 219.2 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 89.1 m² |
| KUBATURA | 534.4 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.2 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 145 m² |
| EP | 68.11 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1400 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1600 |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 125 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 32 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 79 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 10.5 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 9 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynki silikonowe, silikatowe oraz mineralne BOLIX |
| PODMURÓWKA | płytki klinkierowe ręcznie formowane - model Klampaert Classic Blue DF firmy KMK-KLINKIER |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE KONSTRUKCYJNE | bloczki SOLBET Optimal gr. 24 cm |
Szacunkowy koszt budowy
Koszt aktualny na: II kwartał 2022
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 258 606 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 63 137 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 176 819 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 316 080 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 435 425 zł |
Rodzina projektu
strona-glowna
Projekt domu Tomir Lux
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
92.8 m2
5
2
1
4 040 zł z VAT
4 390 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
Podobne projekty
Projekt domu Krab
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
92.9 m2
5
2
1
3 640 zł z VAT
3 990 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
92.9 m2
5
2
1
Projekt domu Spinka
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
95.2 m2
5
2
1
4 140 zł z VAT
4 490 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
95.2 m2
5
2
1
Projekt domu Smyk-2 Duo
Projekt małego domu do zabudowy bliźniaczej, z poddaszem.
91.9 m2
5
2
1
4 140 zł z VAT
4 490 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
91.9 m2
5
2
1
Projekt domu Czaruś Duo
Projekt małego domu do zabudowy bliźniaczej, z poddaszem.
97.7 m2
5
2
1
4 140 zł z VAT
4 490 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
97.7 m2
5
2
1
Projekt domu Zojka Nano
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
96.8 m2
5
3
1
3 740 zł z VAT
4 090 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
96.8 m2
5
3
1
Projekt domu Sambor Neo
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
93.3 m2
5
2
1
4 140 zł z VAT
4 490 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
93.3 m2
5
2
1
Projekt domu Lila Duo
Projekt małego domu do zabudowy bliźniaczej, z poddaszem.
95.1 m2
5
2
1
4 040 zł z VAT
4 390 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
95.1 m2
5
2
1
Projekt domu Amelia Nano
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
89.9 m2
5
2
1
3 340 zł z VAT
3 690 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 340 zł
89.9 m2
5
2
1
Projekt domu Lila Prima Duo
Projekt małego domu do zabudowy bliźniaczej, z poddaszem.
93.9 m2
5
2
1
3 440 zł z VAT
3 790 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 440 zł
93.9 m2
5
2
1
Projekt domu Emma Duo
Projekt małego domu do zabudowy bliźniaczej, z poddaszem.
91.7 m2
5
2
1
3 840 zł z VAT
4 190 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
91.7 m2
5
2
1
Projekt domu Mateo Beta
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym.
95.9 m2
5
2
1
3 592 zł z VAT
3 942 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 592 zł
95.9 m2
5
2
1






