strona-glowna
Projekt domu Zoja Solis
124.4 m2
5
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 153 m² |
| Powierzchnia netto: | 204.3 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 21.7 m x 19 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 42.0° |
| Ilość pokoi: | 6 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
404 852 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 31.2 m2 | 31.2 m2 |
| 2. pokój | 13.2 m2 | 13.2 m2 |
| 3. kuchnia | 8.7 m2 | 8.7 m2 |
| 4. hol | 7.5 m2 | 7.5 m2 |
| 5. łazienka | 3.5 m2 | 3.5 m2 |
| 6. sień | 3.1 m2 | 3.1 m2 |
| 7. klatka schodowa | 3.1 m2 | |
| 8. kotłownia | 7.3 m2 | |
| 9. korytarz | 2.4 m2 | |
| 10. garaż | 19.5 m2 | |
| 11. schowek | 2.8 m2 | |
| Razem | 67.2 m2 | 102.3 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 269.3 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 130.4 m² |
| KUBATURA | 820 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.8 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 231 m² |
| EP | 56.62 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1700 |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 147 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 71 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 32 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 13.7 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 11 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynki silikonowe, silikatowe oraz mineralne BOLIX, częściowo pod oknami płytki klinkierowe ręcznie formowane - model Basstad DF firmy KMK-KLINKIER |
| PODMURÓWKA | płytki klinkierowe ręcznie formowane - model Basstad DF firmy KMK-KLINKIER |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE KONSTRUKCYJNE | bloczki SOLBET Optimal gr. 24 cm |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 404 852 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 98 841 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 276 813 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 494 828 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 681 665 zł |
124.4 m2
5
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
124.4 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
125.2 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
130.6 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
130.8 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
131.9 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
132.7 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
136 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
136.5 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
139.5 m2
6
3
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
141.3 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
142.1 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
147.7 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
150.4 m2
6
3
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
153 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
150.4 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
150.4 m2
6
3
1
148.4 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
148.4 m2
6
3
1
155.6 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
155.6 m2
6
3
1
148.1 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
148.1 m2
6
3
1
151.7 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
151.7 m2
6
3
1
150.4 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
150.4 m2
6
3
1
151.8 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
151.8 m2
6
2
1
154.4 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
154.4 m2
6
3
1
155.4 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
155.4 m2
6
3
1