Brak produktów
Projekt domu Krab Alfa (1208)
| Powierzchnia użytkowa: | 116.7 m² |
| Powierzchnia netto: | 169.8 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 21.7 m x 13.7 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
336 485 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
Masz pytania?
Zadzwoń
Rzuty
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 25.5 m2 | 25.5 m2 |
| 2. pokój | 12.0 m2 | 12.0 m2 |
| 3. kuchnia | 9.0 m2 | 9.0 m2 |
| 4. hol | 8.6 m2 | 8.6 m2 |
| 5. wiatrołap | 3.3 m2 | 3.3 m2 |
| 6. łazienka | 2.9 m2 | 2.9 m2 |
| 7. korytarz | 2.8 m2 | 2.8 m2 |
| 8. spiżarka | 2.7 m2 | 2.7 m2 |
| 9. schody | 1.1 m2 | |
| 10. kotłownia | 5.8 m2 | |
| 11. garaż | 19.0 m2 | |
| 12. klatka schodowa | 3.1 m2 | |
| Razem | 66.8 m2 | 95.8 m2 |
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 243.7 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 121 m² |
| KUBATURA | 705 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.6 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 204 m² |
| EP | 69.36 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1500 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1400 |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 130 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 52 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 85 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 13.7 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 10.7 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm bloczki silikatowe |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm bloczki silikatowe |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynk cienkowarstwowy, silikonowy lub silikatowy |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 336 485 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 82 150 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 230 068 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 411 267 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 566 553 zł |
Rodzina projektu
strona-glowna
Projekt domu Krab (wer.tech.2)
95.6 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
strona-glowna
Projekt domu Krab Z Piwnicą
97.9 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
strona-glowna
Projekt domu Krab Neo
104.3 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 540 zł
strona-glowna
Projekt domu Krab Alfa
116.7 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
strona-glowna
Projekt domu Krab-3
121.8 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
Podobne projekty
Projekt domu Krab-2
112.5 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
112.5 m2
5
2
1
Projekt domu Maja
117.5 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
117.5 m2
5
2
1
Projekt domu Mlecz
116.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
116.8 m2
5
2
1
Projekt domu Pod Lipą
117 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
117 m2
5
2
1
Projekt domu Stojan
112.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
112.7 m2
5
2
1
Projekt domu Ewa
119.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
119.3 m2
5
2
1
Projekt domu Nowy Dworek
119.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
119.9 m2
5
2
1
Projekt domu Mlecz Duo
117.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
117.3 m2
5
2
1
Projekt domu Dymsza Rex
120.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
120.2 m2
5
2
1
Projekt domu Staś Lux
114.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
114.7 m2
5
2
1
Projekt domu Maja Grota
116.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
116.3 m2
5
2
1
Projekt domu Maja Polo Mini
114.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
114.7 m2
5
2
1
Projekt domu Fiona Rex
112.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
112.7 m2
5
2
1
Projekt domu Chaber Rex
117.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
117.3 m2
5
2
1
Projekt domu Oberek Polo
117.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
117.6 m2
5
2
1
Projekt domu Fiona Stok
119.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
119.2 m2
5
2
1
Projekt domu Tośka Mobil
118.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
118.3 m2
5
2
1
Projekt domu Fermata Duo
114.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
114.6 m2
5
2
1
Projekt domu Fermata Solo
112.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
112.2 m2
5
2
1
Projekt domu Majka Polo
115.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
115.8 m2
5
2
1
Projekt domu Celesta Mini
114.1 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
114.1 m2
5
2
1
Projekt domu Nowina Rex
119.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
119.6 m2
5
2
1
Projekt domu Skarbek
118.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
118.3 m2
5
2
1
Projekt domu Skarbek Mini
117.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
117.3 m2
5
2
1
Projekt domu Wodnik As
114.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
114.6 m2
5
2
1
Projekt domu Lobelia
112.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
112.9 m2
5
2
1
Projekt domu Margo Kubik
120.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
120.3 m2
5
2
1
Projekt domu Celesta 2.0
119.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
119.9 m2
5
2
1
Projekt domu Omega
120.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
120.6 m2
5
2
1
Projekt domu Malina
112.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
112.2 m2
5
2
1
Projekt domu Margo Luna
116.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
116.6 m2
5
2
1
Projekt domu Omega Dron
120.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
120.6 m2
5
2
1
Projekt domu Skarbek Rex
120.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
120.9 m2
5
2
1
Projekt domu Mirona
112.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
112.3 m2
5
2
1
Projekt domu Amelia
115.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
115.3 m2
5
2
1
Projekt domu Skarbek As
115.1 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
115.1 m2
5
2
1
Projekt domu Olaf
115.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
115.7 m2
5
2
1
Projekt domu Mango Duo
117.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
117.7 m2
5
2
1
Projekt domu Enzo Duo
112 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
112 m2
5
2
1
Projekt domu Mirona Neo
112.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 540 zł
112.2 m2
5
2
1
Projekt domu Lobelia Prima
116.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
116.2 m2
5
2
1
Projekt domu Figa
121.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
121.7 m2
5
2
1
Projekt domu Celesta
120.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
120.7 m2
5
2
1
Projekt domu Koliba
114.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 540 zł
114.2 m2
5
2
1
Projekt domu Alicja Rex
119.9 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
119.9 m2
5
3
1
Projekt domu Skarbek As OZE
115.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
115.9 m2
5
2
1
Projekt domu Jagoda Prima
114.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
114.9 m2
5
2
1






