PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 140.7 m² |
| Powierzchnia netto: | 177.1 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 20.6 m x 19.1 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 45.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na III kwartał 2024 |
402 437 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 25.6 m2 | 25.6 m2 |
| 2. pokój | 10.9 m2 | 10.9 m2 |
| 3. jadalnia | 10.8 m2 | 10.8 m2 |
| 4. hol | 8.6 m2 | 8.6 m2 |
| 5. kuchnia | 8.4 m2 | 8.4 m2 |
| 6. łazienka | 3.7 m2 | 3.7 m2 |
| 7. wiatrołap | 3.2 m2 | 3.2 m2 |
| 8. spiżarka | 2.6 m2 | 2.6 m2 |
| 9. klatka schodowa | 2.6 m2 | |
| 10. kotłownia | 7.6 m2 | |
| 11. korytarz | 4.3 m2 | |
| Razem | 73.8 m2 | 88.3 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 262.6 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 116.5 m² |
| KUBATURA | 724.9 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.5 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 219 m² |
| EP | 61.35 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1400 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1400 |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 132 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 99 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 28 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 12.6 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 11.1 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynki silikonowe, silikatowe oraz tynki mineralne BOLIX |
| PODMURÓWKA | wykończenie ręcznie formowane płytki cegłopodobne firmy STEGU - seria Country |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE KONSTRUKCYJNE | bloczki SOLBET Optimal gr. 24 cm |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 402 437 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 102 444 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 304 075 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 498 511 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 706 511 zł |
| Pobierz kosztorys uproszczony (plik PDF) | |
134.4 m2
4
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
140.7 m2
5
3
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
139.8 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
139.8 m2
5
2
0
137.5 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
137.5 m2
5
2
0
136 m2
5
3
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
136 m2
5
3
0