PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 74.6 m² |
| Powierzchnia netto: | 94.7 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 15.4 m x 16.9 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
187 702 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 130.6 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 64 m² |
| KUBATURA | 358.4 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 7.7 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 113 m² |
| EP | 66.72 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1600 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1900 |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 117 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 18 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 60 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 7.4 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 8.9 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | Vector firmy Konbet Poznań |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna, alternatywnie mechaniczna Heatpex Aria |
| DOSTĘPNA WERSJA Z ANEKSEM NA WENTYLACJĘ MECHANICZNĄ HEATPEX | Tak |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna, alternatywnie mechaniczna Heatpex Aria |
| OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW | EKO-BIO |
| ELEWACJA | tynki silikonowe, silikatowe oraz tynki mineralne BOLIX |
| INSTALACJE RTV I SAT | Instalacja RTV i SAT firmy GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o. |
| IZOLACJA TERMICZNA FUNDAMENTÓW | Izolacja termiczna ścian fundamentowych: polistyren ekstrudowany SYNTHOS XPS PRIME S30 o współczynniku λ 0,032 W/mK |
| IZOLACJA TERMICZNA PODŁÓG | Izolacja termiczna posadzki na gruncie: polistyren ekstrudowany SYNTHOS XPS PRIME S30 o współczynniku λ 0,032 W/mK |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 187 702 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 45 826 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 128 339 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 229 418 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 316 042 zł |
78.8 m2
5
2
0
78.8 m2
5
2
0