PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 105.6 m² |
| Powierzchnia netto: | 147.4 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 21.3 m x 16 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 42.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
292 096 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 207.4 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 97.4 m² |
| KUBATURA | 606 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.6 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 182 m² |
| EP | 68.69 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1500 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1800 |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 135 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 48 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 63 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 13.3 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 8 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | Vector firmy Konbet Poznań |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynki silikonowe, silikatowe oraz mineralne |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 292 096 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 71 313 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 199 717 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 357 013 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 491 813 zł |
100.9 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
100.9 m2
4
2
1
105.9 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
105.9 m2
4
2
1
107.5 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
107.5 m2
4
2
1
105.3 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
105.3 m2
4
2
1
106.7 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 540 zł
106.7 m2
4
2
1
106 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
106 m2
4
2
1
104.7 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 440 zł
104.7 m2
4
2
1