strona-glowna
Projekt domu Martin Mini
47.9 m2
2
1
0
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 66.9 m² |
| Powierzchnia netto: | 66.9 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 19.2 m x 15 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 30.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2025 |
289 353 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 540 zł
Prostota, umiar, naturalność – w tych słowach można zamknąć cechy charakterystyczne domu parterowego bez garażu Martin Beta Max. Trzy pokoje, przestronny salon połączony z kuchnią, łazienka, hol i wiatrołap znajdują się na jednej kondygnacji, oferując łącznie 66.9 m² powierzchni użytkowej.
Dom na planie prostokąta ma prosty, dwuspadowy dach, a elementami dekoracyjnymi są okładziny elewacyjne oraz lekka ażurowa konstrukcja z drewna, osłaniająca taras.
Dom parterowy bez garażu Martin Beta Max ma trzy pokoje (na prawo od wejścia) oraz pokój dzienny z kuchnią (na lewo) – dzięki takiemu układowi wyraźnie wyodrębnione są strefy prywatna i wspólna, w której przyjmuje się gości. W każdej z tych stref znajdują się duże przeszklenia od strony ogrodu, przez co do środka wpada dużo światła słonecznego.
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 85.6 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 85.6 m² |
| POWIERZCHNIA TARASU | 38 m² |
| KUBATURA | 264.4 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 5.51 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 121 m² |
| EP | 60.82 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1500 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1100 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 12.2 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 7 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | prefabrykowane wiązary drewniane MITEK Industries Polska |
| STROP | dolny pas wiązarów MITEK |
| TYP SCHODÓW | brak |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz / pompa ciepła |
| KOCIOŁ | gazowy kondensacyjny Viessmann – Vitodens 222-W |
| DOSTĘPNA WERSJA Z PALIWEM GAZOWYM | Tak |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH |
Termo Organika TERMONIUM FASADA / alternatywnie termPIR AL |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW | EKO-BIO |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | Hörmann ThermoCarbon wzór 568 |
| ELEWACJA | Termo Organika GOLD TO-TSG tynk silikonowy / Deski elewacyjne |
| IZOLACJA TERMICZNA FUNDAMENTÓW | styropian TERMONIUM fundament firmy Termo Organika, alternatywnie płyta termPIR WS |
| IZOLACJA TERMICZNA PODŁÓG | Termo Organika GOLD dach-podłoga / alternatywnie płyta termPIR BT |
| IZOLACJA TERMICZNA STROPU | Termo Organika GOLD dach-podłoga / alternatywnie płyta termPIR BT |
| PODMURÓWKA | Termo Organika GOLD TO-TSG tynk silikonowy |
| TYNKI WEWNĘTRZNE | Termo Organika TO-LTCW tynk cementowo-wapienny |
| WYŁAZ DACHOWY | Velux GLV 103 |
| KONSTRUKCJA STROPU | dolny pas wiązarów Mitek |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 289 353 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 60 501 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 127 895 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 307 036 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 417 248 zł |
| Pobierz kosztorys uproszczony (plik PDF) | |
47.9 m2
2
1
0
52.9 m2
3
1
0
53 m2
3
1
0
53.1 m2
3
1
0
53.1 m2
3
1
0
53.5 m2
3
1
0
66.9 m2
4
1
0
66.9 m2
4
1
0
106 m2
6
2
0
70.7 m2
4
2
0
70.7 m2
4
2
0
66.9 m2
4
1
0
66.9 m2
4
1
0