strona-glowna
Projekt domu Zoja Solis
124.4 m2
5
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 124.4 m² |
| Powierzchnia netto: | 172 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 21 m x 19 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 42.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
340 844 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 32.4 m2 | 32.4 m2 |
| 2. garaż | 17.9 m2 | 17.9 m2 |
| 3. kuchnia | 11.6 m2 | 11.6 m2 |
| 4. hol | 7.0 m2 | 7.0 m2 |
| 5. kotłownia | 6.2 m2 | 6.2 m2 |
| 6. klatka schodowa | 3.0 m2 | 3.0 m2 |
| 7. schowek | 2.6 m2 | 2.6 m2 |
| 8. garderoba | 2.5 m2 | 2.5 m2 |
| 9. korytarz | 2.4 m2 | 2.4 m2 |
| 10. wiatrołap | 2.3 m2 | 2.3 m2 |
| 11. wc | 2.0 m2 | 2.0 m2 |
| Razem | 89.9 m2 | 89.9 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 259.3 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 112.4 m² |
| KUBATURA | 691 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.6 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 210 m² |
| EP | 73.57 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.2100 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.2000 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 13 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 9 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | gęstożebrowy, HELUZ Miako |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 30 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm ceramika |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynki silikonowe, silikatowe oraz tynki mineralne BOLIX, częściowo kamień elewacyjny |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 340 844 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 83 215 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 233 049 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 416 595 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 573 893 zł |
124.4 m2
5
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
124.4 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
125.2 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
130.6 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
130.8 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
131.9 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
132.7 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
136 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
136.5 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
139.5 m2
6
3
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
141.3 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
142.1 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
147.7 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
150.4 m2
6
3
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
153 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
119.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
119.9 m2
5
2
1
122.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
122.6 m2
5
2
1
120.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
120.2 m2
5
2
1
128.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
128.2 m2
5
2
1
121.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
121.8 m2
5
2
1
119.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
119.6 m2
5
2
1
123.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
123.6 m2
5
2
1
122.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
122.3 m2
5
2
1
120.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
120.3 m2
5
2
1
119.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
119.9 m2
5
2
1
120.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
120.6 m2
5
2
1
129.1 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
129.1 m2
5
2
1
123 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
123 m2
5
2
1
126 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
126 m2
5
2
1
120.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
120.6 m2
5
2
1
120.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
120.9 m2
5
2
1
124.5 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
124.5 m2
5
3
1
124.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
124.7 m2
5
2
1
124.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
124.6 m2
5
2
1
123.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
123.9 m2
5
2
1
127.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
127.3 m2
5
2
1
122.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
122.8 m2
5
2
1
126 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
126 m2
5
2
1
125.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
125.6 m2
5
2
1
121.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
121.7 m2
5
2
1
120.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
120.7 m2
5
2
1
119.9 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
119.9 m2
5
3
1
124.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
124.3 m2
5
2
1
128.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
128.8 m2
5
2
1
127.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
127.7 m2
5
2
1