strona-glowna
Projekt domu Aleksandria Rex
103.2 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 149.6 m² |
| Powierzchnia netto: | 179 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 22.5 m x 19.2 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 35.0° |
| Ilość pokoi: | 6 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na III kwartał 2025 |
496 832 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 39.8 m2 | 42.3 m2 |
| 2. sypialnia | 16.8 m2 | 16.8 m2 |
| 3. kuchnia | 10.2 m2 | 10.2 m2 |
| 4. pokój | 9.7 m2 | 9.7 m2 |
| 5. pokój | 9.5 m2 | 9.5 m2 |
| 6. hol | 8.5 m2 | 8.5 m2 |
| 7. wiatrołap | 5.5 m2 | 5.5 m2 |
| 8. łazienka | 4.6 m2 | 4.6 m2 |
| 9. spiżarka | 1.8 m2 | 1.8 m2 |
| 10. wc | 1.7 m2 | 1.7 m2 |
| 11. kotłownia | 4.2 m2 | |
| 12. klatka schodowa | 1.8 m2 | |
| Razem | 108.1 m2 | 116.6 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 316.2 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 143.8 m² |
| KUBATURA | 679.8 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 7.5 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 237 m² |
| EP | 60.09 kWh/(m² rok) |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 114 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 41 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 116 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 14.5 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 10 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo płatwiowa |
| STROP | gęstożebrowy, HELUZ Miako |
| TYP SCHODÓW | drewniane na konstrukcji metalowej |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| DOSTĘPNA WERSJA Z PALIWEM STAŁYM | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna, alternatywnie mechaniczna Heatpex Aria |
| DOSTĘPNA WERSJA Z ANEKSEM NA WENTYLACJĘ MECHANICZNĄ HEATPEX | Tak |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 14 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm ceramika |
| WENTYLACJA | grawitacyjna, alternatywnie mechaniczna Heatpex Aria |
| OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW | EKO-BIO |
| ELEWACJA | tynki silikonowe, silikatowe oraz tynki mineralne BOLIX, częściowo kamień elewacyjny |
| IZOLACJA TERMICZNA FUNDAMENTÓW | Izolacja termiczna ścian fundamentowych: polistyren ekstrudowany SYNTHOS XPS PRIME S30 o współczynniku λ 0,034 W/mK |
| IZOLACJA TERMICZNA PODŁÓG | Izolacja termiczna posadzki na gruncie: polistyren ekstrudowany SYNTHOS XPS PRIME S30 o współczynniku λ 0,034 W/mK |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 496 832 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 127 484 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 383 668 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 624 552 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 879 200 zł |
| Pobierz kosztorys uproszczony (plik PDF) | |
103.2 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
112.3 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
112.5 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
112.7 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 240 zł
117.1 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 040 zł
117.7 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
118.8 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
130.9 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
149.6 m2
6
3
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
149.6 m2
6
3
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
151.9 m2
6
3
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
151.9 m2
6
3
0
154.2 m2
6
3
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
154.2 m2
6
3
0
148.6 m2
6
3
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
148.6 m2
6
3
0
148.5 m2
6
3
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
148.5 m2
6
3
0
150.8 m2
6
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
150.8 m2
6
2
0
150 m2
6
3
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
150 m2
6
3
0
147.1 m2
6
3
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
147.1 m2
6
3
0