account_circle
Moje konto
expand_more
expand_less
shopping_cart
0
Koszyk
Brak produktów
Projekt domu Ksymena (1336)
| Powierzchnia użytkowa: | 203.6 m² |
| Powierzchnia netto: | 289.1 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 23.2 m x 26 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 7 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
572 896 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 5 090 zł
5 090 zł
Pompa ciepła za dopłatą 500 PLN.
Odbicie lustrzane:
Wysyłka do 7 dni
Masz pytania?
Zadzwoń
„KSYMENA” to elegancki dom ze starannie dobranymi detalami architektonicznymi, chętnie wybierany przez klientów ceniących sobie wygodę w połączeniu z klasycznym wyglądem polskiej rezydencji. Cały parter domu zajmuje strefa dzienna, gdzie funkcjonalne połączenie kuchni, pokoju dziennego i jadalni, pozwala cieszyć się ciepłem domowego ogniska oraz poprzez przestronne okna podziwiać piękno ogrodu o każdej porze roku. Dodatkowy pokój na dole, spełniający rolę gabinetu lub biblioteki, z pewnością uatrakcyjni część dzienną domu. Wygodne dwubiegowe schody z podestem zaprowadzą nas na poddasze, gdzie zastosowano ciekawe rozwiązania. Zaprojektowano tu dwie mniejsze i jedną większą sypialnię. Zastosowanie w każdej z nich pionowych okien gwarantuje dużo naturalnego światła, świeże powietrze oraz piękny widok na okolicę. Przestronne łazienki i garderoby wpływają na lepszy komfort zamieszkiwania i użytkowania. Nad garażem zlokalizowano dwa pomieszczenia. Jednym jest tzw. pralnia – pomieszczenie wielofunkcyjne niezbędne w każdym domu. Dzięki dobremu doświetleniu oknami dachowymi może ono spełniać rolę pralni, suszarni i miejsca do prasowania. Projektant umieścił tu także dużą, mogącą spełniać różne funkcje szafę. Obok pralni znajduje się pokój hobby. Można tu zorganizować siłownię lub pokój zabaw z częścią telewizyjną i komputerową dla dzieci. Na uwagę w „KSYMENIE” zasługuje również duża kotłownia za garażem. Jej powierzchnia daje możliwość zastosowania niemal każdego pieca c.o., zarówno gazowego, jak i na paliwo stałe. Atrakcyjny wygląd oraz układ funkcjonalny całego domu z wieloma pomieszczeniami pomocniczymi (garderoby, pralnia, dwie łazienki, pokój hobby) sprawi, że jest to dom dla każdej rodziny ceniącej sobie komfort i wygodę zamieszkiwania w domu. Wszystko to razem wpływa na postrzeganie tego budynku jako własnego miejsca na ziemi.
Opis przygotował: Grzegorz Kwapiszewski, PPHU SPEKTRUM Bydgoszcz
Opis przygotował: Grzegorz Kwapiszewski, PPHU SPEKTRUM Bydgoszcz
Rzuty
Rzut: parter
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. garaż | 34.7 m2 | 34.7 m2 |
| 2. pokój dzienny | 32.6 m2 | 32.6 m2 |
| 3. jadalnia | 16.1 m2 | 16.1 m2 |
| 4. pokój | 12.3 m2 | 12.3 m2 |
| 5. kotłownia | 10.5 m2 | 10.5 m2 |
| 6. kuchnia | 10.2 m2 | 10.2 m2 |
| 7. hol | 8.7 m2 | 8.7 m2 |
| 8. komunikacja | 8.3 m2 | 8.3 m2 |
| 9. wiatrołap | 5.4 m2 | 5.4 m2 |
| 10. wc | 2.0 m2 | 2.0 m2 |
| 11. klatka schodowa | 1.6 m2 | 1.6 m2 |
| 12. spiżarka | 1.3 m2 | 1.3 m2 |
| Razem | 143.7 m2 | 143.7 m2 |
Rzut: poddasze
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. sypialnia | 17.8 m2 | 17.8 m2 |
| 2. pokój | 16.9 m2 | 16.9 m2 |
| 3. pokój | 14.0 m2 | 14.9 m2 |
| 4. pokój hobby + sauna | 13.7 m2 | 26.5 m2 |
| 5. przedpokój | 10.7 m2 | 10.7 m2 |
| 6. pralnia | 9.4 m2 | 19.0 m2 |
| 7. łazienka | 7.3 m2 | 9.7 m2 |
| 8. łazienka | 5.9 m2 | 8.2 m2 |
| 9. garderoba | 4.7 m2 | 9.4 m2 |
| 10. garderoba | 3.3 m2 | 7.7 m2 |
| 11. komunikacja | 3.0 m2 | 3.0 m2 |
| 12. klatka schodowa | 1.6 m2 | 1.6 m2 |
| Razem | 108.3 m2 | 145.4 m2 |
Film
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 371.3 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 187.7 m² |
| KUBATURA | 911.6 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 9.1 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 302 m² |
| EP | 65.5 kWh/(m² rok) |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 158 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 77 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 148 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 17.1 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 13.3 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana płatwiowo-kleszczowa i mieszana |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynk cienkowarstwowy na siatce |
Szacunkowy koszt budowy
Koszt aktualny na: II kwartał 2022
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 572 896 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 139 868 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 391 712 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 700 219 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 964 608 zł |






