Projekt domu Sielawa
136.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
136.8 m2
5
2
1
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 135 m² |
| Powierzchnia netto: | 202.7 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 19 m x 22.2 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
401 681 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 33.6 m2 | 35.8 m2 |
| 2. garaż | 18.5 m2 | 18.5 m2 |
| 3. pokój | 10.4 m2 | 10.4 m2 |
| 4. kuchnia | 9.3 m2 | 9.3 m2 |
| 5. hol | 5.5 m2 | 6.7 m2 |
| 6. wiatrołap | 4.2 m2 | 4.2 m2 |
| 7. kotłownia | 3.6 m2 | 3.6 m2 |
| 8. klatka schodowa | 2.7 m2 | 2.7 m2 |
| 9. łazienka | 2.7 m2 | 2.7 m2 |
| 10. spiżarka | 2.0 m2 | 2.0 m2 |
| 11. garderoba | 1.5 m2 | 1.5 m2 |
| Razem | 94 m2 | 97.4 m2 |
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. sypialnia | 14.5 m2 | 16.5 m2 |
| 2. pokój | 14.5 m2 | 22.6 m2 |
| 3. pokój | 11.6 m2 | 14.0 m2 |
| 4. przedpokój | 7.1 m2 | 7.1 m2 |
| 5. łazienka | 6.9 m2 | 10.5 m2 |
| 6. garderoba | 3.2 m2 | 9.7 m2 |
| 7. garderoba | 3.0 m2 | 9.9 m2 |
| 8. pralnia | 3.0 m2 | 4.6 m2 |
| 9. klatka schodowa | 2.7 m2 | 2.7 m2 |
| 10. garderoba | 2.1 m2 | 7.9 m2 |
| Razem | 68.6 m2 | 105.5 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 320.8 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 135.9 m² |
| KUBATURA | 730 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 9 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 229 m² |
| EP | 60.61 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1200 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1600 |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 128 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 21 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 130 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 11 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 12.2 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna, alternatywnie mechaniczna Heatpex Aria |
| DOSTĘPNA WERSJA Z ANEKSEM NA WENTYLACJĘ MECHANICZNĄ HEATPEX | Tak |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | Termoorganika |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna, alternatywnie mechaniczna Heatpex Aria |
| ELEWACJA | tynki mineralne, silikonowe, akrylowe lub mozaikowe, częściowo kamień elewacyjny |
| IZOLACJA TERMICZNA STROPU | Termoorganika |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 401 681 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 98 067 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 274 645 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 490 953 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 676 326 zł |
136.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
136.8 m2
5
2
1
132.1 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
132.1 m2
5
2
1
131.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
131.7 m2
5
2
1
134.5 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 2 993 zł
134.5 m2
5
2
1
135.4 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
135.4 m2
5
2
1
138.5 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
138.5 m2
5
3
1
134.4 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
134.4 m2
5
3
1
135.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
135.8 m2
5
2
1
130.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
130.9 m2
5
2
1
134.9 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 2 993 zł
134.9 m2
5
3
1