strona-glowna
Projekt domu Longinus
89.8 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 103.4 m² |
| Powierzchnia netto: | 129.1 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 13.5 m x 20.5 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
255 752 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 198.6 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 82.7 m² |
| KUBATURA | 490.1 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 7.7 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 147 m² |
| EP | 62.44 kWh/(m² rok) |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 6.5 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 12.5 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz / pompa ciepła |
| KOCIOŁ | gazowy kondensacyjny Viessmann – Vitodens 200 |
| POMPA CIEPŁA | Viessmann - Vitocal 222-A - powietrze/woda w wersji monoblok |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW | EKO-BIO |
| ELEWACJA | tynki mineralne, silikonowe, akrylowe lub mozaikowe, częściowo kamień elewacyjny |
| IZOLACJA TERMICZNA FUNDAMENTÓW | Izolacja termiczna ścian fundamentowych: polistyren ekstrudowany SYNTHOS XPS PRIME S30 o współczynniku λ 0,032 W/mK |
| IZOLACJA TERMICZNA PODŁÓG | Izolacja termiczna posadzki na gruncie: polistyren ekstrudowany SYNTHOS XPS PRIME S30 o współczynniku λ 0,032 W/mK |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 255 752 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 62 440 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 174 868 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 312 592 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 430 620 zł |
89.8 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
90.6 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
103.4 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
103.7 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
106.8 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
110.8 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
103.3 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
103.3 m2
5
2
0
104 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
104 m2
5
2
0
107 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
107 m2
5
2
0
101.1 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
101.1 m2
5
2
0
105.5 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 240 zł
105.5 m2
5
2
0
99.8 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
99.8 m2
5
2
0
107.7 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
107.7 m2
5
2
0
100.7 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
100.7 m2
5
2
0
105 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
105 m2
5
2
0
106.8 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
106.8 m2
5
2
0
106.2 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
106.2 m2
5
2
0
107.3 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
107.3 m2
5
2
0
101.4 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
101.4 m2
5
2
0
101.4 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
101.4 m2
5
2
0
99.9 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
99.9 m2
5
2
0
103.7 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 512 zł
103.7 m2
5
2
0
103.7 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 512 zł
103.7 m2
5
2
0