PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 126 m² |
| Powierzchnia netto: | 164.1 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 19.6 m x 19.2 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 45.0° |
| Ilość pokoi: | 6 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na III kwartał 2025 |
410 825 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 227.8 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 107.6 m² |
| KUBATURA | 661.8 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.9 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 201 m² |
| EP | 66.04 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1700 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1300 |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 133 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 20 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 103 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 11.6 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 9.2 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 410 825 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 103 632 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 303 880 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 513 302 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 714 705 zł |
| Pobierz kosztorys uproszczony (plik PDF) | |
123.8 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
126 m2
6
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
139.8 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
123.2 m2
6
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
123.2 m2
6
2
0
129.4 m2
6
3
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
129.4 m2
6
3
0
121.5 m2
6
3
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
121.5 m2
6
3
0
126.4 m2
6
3
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
126.4 m2
6
3
0
124.2 m2
6
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
124.2 m2
6
2
0
126 m2
6
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 540 zł
126 m2
6
2
0