account_circle
Moje konto
expand_more
expand_less
shopping_cart
0
Koszyk
Brak produktów
Projekt domu Smyk Neo (1366)
| Powierzchnia użytkowa: | 79.5 m² |
| Powierzchnia netto: | 99.9 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 16.2 m x 17.2 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 42.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
197 967 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 990 zł
3 990 zł
Pompa ciepła za dopłatą 500 PLN.
Odbicie lustrzane:
Projekt dostępny od ręki
Masz pytania?
Zadzwoń
W Rodzinie Smyka znalazło się kilka projektów najmniejszych i najprostszych domów parterowych z użytkowym poddaszem. Projekt domu Smyk Neo tak, jak wersja As jest jednym z bardziej oszczędnych rozwiązań z dostawionym garażem i kalenicą dwuspadowego dachu równoległą do drogi dojazdowej. Zbliżony do kwadratu, energooszczędny rzut dzieli częściowo ściana nośna oraz kominek wyznaczając po jednej stronie strefę wejścia i komunikacji z kuchnią i wc oraz szeroki salon z jadalnią po drugiej. Na poddaszu są trzy pokoje i łazienka. Jedną z elewacji bocznych urozmaica długi balkon otwierany z dwóch sypialni. W wizualizacji zaproponowano pełną balustradę nawiązującą nowoczesną forma do daszku nad wejściem frontowym. Najbardziej zbliżony powierzchnią do projektu domu Smyk Neo jest w rodzinie Smyk As, który jednakże proponuje dostawiony po drugiej stronie garaż oraz bardziej tradycyjny detal architektoniczny. Podobny rozkład, zróżnicowane powierzchnie, obrócony dach, bardziej rozbudowaną bryłę, inne detale lub wariant bez garażu, znaleźć można wśród pozostałych projektów z Rodziny Smyka.
Rzuty
Rzut: parter
Rzut: poddasze
Film
Informacje szczegółowe
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 145.1 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 69 m² |
| KUBATURA | 422.5 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.5 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 127 m² |
| EP | 67.84 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1500 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.2000 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 8.2 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 8.5 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | Termoorganika |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 30 cm beton komórkowy Solbet Optimal |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy Solbet Optimal |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm beton komórkowy Solbet Optimal |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| DRZWI WEWNĘTRZNE | firmy HÖRMANN |
| ELEWACJA | tynk akrylowy lub mozaikowy firmy SICHER BAUTECHNIK |
| IZOLACJA TERMICZNA STROPU | Termoorganika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE KONSTRUKCYJNE | bloczki SOLBET Optimal gr. 24 cm na zaprawie cienkowarstwowej |
| TYNKI WEWNĘTRZNE | tynki cementowo wapienne lub gipsowe, gładź gipsowa SICHER BAUTECHNIK |
Szacunkowy koszt budowy
Koszt aktualny na: II kwartał 2022
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 197 967 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 48 332 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 135 358 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 241 964 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 333 325 zł |
Rodzina projektu
strona-glowna
Projekt domu Smyk Solo Twist
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
74.2 m2
4
2
0
3 790 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Smyk Twist
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
75.3 m2
4
2
1
3 990 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Smyk Solo
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
78 m2
4
2
0
3 990 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Smyk Nano
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
79 m2
4
2
1
4 190 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Smyk Nano OZE
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
79.2 m2
4
2
1
3 390 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Smyk Neo
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
79.5 m2
4
2
0
3 990 zł z VAT
strona-glowna
Projekt domu Smyk Alfa
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym i garażem.
102.4 m2
5
2
1
4 490 zł z VAT
Podobne projekty
Projekt domu Beza Duo
Projekt małego domu do zabudowy bliźniaczej, z poddaszem.
83.3 m2
4
2
0
3 990 zł z VAT
83.3 m2
4
2
0
Projekt domu Calineczka Mini
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
82.2 m2
4
2
0
3 590 zł z VAT
82.2 m2
4
2
0
Projekt domu Liza
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
74.9 m2
4
2
0
3 990 zł z VAT
74.9 m2
4
2
0
Projekt domu Smyk Solo
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
78 m2
4
2
0
3 990 zł z VAT
78 m2
4
2
0
Projekt domu Liza Sol
Projekt małego domu z poddaszem, z dachem dwuspadowym, bez garażu.
76.1 m2
4
2
0
3 790 zł z VAT
76.1 m2
4
2
0






