Projekt domu Gwidon
146.2 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
146.2 m2
6
2
1
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 148.4 m² |
| Powierzchnia netto: | 213.3 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 22.9 m x 21.4 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 6 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
422 686 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. garaż | 26.9 m2 | 26.9 m2 |
| 2. pokój dzienny | 23.7 m2 | 23.7 m2 |
| 3. jadalnia | 13.7 m2 | 13.7 m2 |
| 4. kuchnia | 9.9 m2 | 9.9 m2 |
| 5. pokój | 8.8 m2 | 8.8 m2 |
| 6. sień | 6.6 m2 | 6.6 m2 |
| 7. kotłownia | 4.0 m2 | 4.0 m2 |
| 8. klatka schodowa | 3.7 m2 | 3.7 m2 |
| 9. hol | 3.6 m2 | 3.6 m2 |
| 10. schowek | 2.5 m2 | 2.5 m2 |
| 11. łazienka | 2.4 m2 | 2.4 m2 |
| 12. korytarz | 1.6 m2 | 1.6 m2 |
| Razem | 107.4 m2 | 107.4 m2 |
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój | 14.6 m2 | 18.2 m2 |
| 2. pokój | 13.7 m2 | 17.6 m2 |
| 3. sypialnia | 13.6 m2 | 17.6 m2 |
| 4. pokój | 13.2 m2 | 16.0 m2 |
| 5. łazienka | 7.5 m2 | 10.4 m2 |
| 6. przedpokój | 6.9 m2 | 6.9 m2 |
| 7. pralnia | 3.8 m2 | 5.4 m2 |
| 8. klatka schodowa | 3.7 m2 | 3.7 m2 |
| 9. łazienka | 3.5 m2 | 5.7 m2 |
| 10. garderoba | 2.9 m2 | 4.5 m2 |
| Razem | 83.4 m2 | 106 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 328.4 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 141.7 m² |
| KUBATURA | 851.9 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.4 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 227 m² |
| EP | 82.94 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1300 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.2000 |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 178 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 53 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 106 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 14.9 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 11.4 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | Dennert |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 30 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynk akrylowy lub mozaikowy firmy SICHER BAUTECHNIK |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE KONSTRUKCYJNE | bloczki SOLBET Optimal gr. 24 cm na zaprawie cienkowarstwowej |
| TYNKI WEWNĘTRZNE | tynki cementowo wapienne lub gipsowe, gładź gipsowa SICHER BAUTECHNIK |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 422 686 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 103 196 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 289 008 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 516 627 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 711 694 zł |
146.2 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
146.2 m2
6
2
1
144 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
144 m2
6
3
1
143.7 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
143.7 m2
6
2
1
147.7 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
147.7 m2
6
3
1
144.3 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
144.3 m2
6
2
1
145 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
145 m2
6
2
1
143.4 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
143.4 m2
6
2
1
153 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
153 m2
6
3
1
150.4 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
150.4 m2
6
3
1
145.4 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
145.4 m2
6
3
1
148.1 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
148.1 m2
6
3
1
151.7 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
151.7 m2
6
3
1
150.4 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
150.4 m2
6
3
1
146.7 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
146.7 m2
6
2
1
147 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
147 m2
6
3
1
151.8 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
151.8 m2
6
2
1
147.3 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
147.3 m2
6
2
1