PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 134.4 m² |
| Powierzchnia netto: | 184.5 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 21.4 m x 19.1 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 45.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
365 615 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 25.5 m2 | 25.5 m2 |
| 2. jadalnia | 11.9 m2 | 11.9 m2 |
| 3. kuchnia | 9.2 m2 | 9.2 m2 |
| 4. hol | 8.5 m2 | 8.5 m2 |
| 5. łazienka | 3.7 m2 | 3.7 m2 |
| 6. wiatrołap | 3.2 m2 | 3.2 m2 |
| 7. spiżarka | 2.5 m2 | 2.5 m2 |
| 8. klatka schodowa | 2.6 m2 | |
| 9. garaż | 16.2 m2 | |
| 10. kotłownia | 4.6 m2 | |
| 11. schowek | 4.2 m2 | |
| Razem | 64.5 m2 | 92.1 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 251.4 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 122.4 m² |
| KUBATURA | 748.1 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.5 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 229 m² |
| EP | 64.27 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1400 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1900 |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 147 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 33 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 102 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 13.4 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 11.1 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | lekki strop panelowy Smart firmy Konbet |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynk akrylowy oraz mozaikowy firmy SICHER BAUTECHNIK, częściowo płytka klinkierowa firmy CERRAD |
| PODMURÓWKA | płytki klinkierowe firmy CERRAD |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE KONSTRUKCYJNE | bloczki SOLBET Optimal gr. 24 cm na zaprawie cienkowarstwowej |
| TYNKI WEWNĘTRZNE | tynki cementowo wapienne lub gipsowe, gładź gipsowa SICHER BAUTECHNIK |
| KONSTRUKCJA STROPU | lekki strop panelowy Smart firmy KONBET |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 365 615 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 89 262 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 249 986 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 446 871 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 615 600 zł |
134.4 m2
4
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
140.7 m2
5
3
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
130.8 m2
4
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
130.8 m2
4
3
1
130.9 m2
4
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
130.9 m2
4
3
1