strona-glowna
Projekt domu Malina Bobo
97.2 m2
4
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 97.2 m² |
| Powierzchnia netto: | 141.4 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 20.8 m x 18.9 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 42.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
280 206 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 237.9 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 106.8 m² |
| KUBATURA | 580 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.6 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 188 m² |
| EP | 93.02 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1800 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1500 |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 124 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 31 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 80 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 12.8 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 8.9 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | lekki strop panelowy Smart firmy Konbet |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 30 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynk akrylowy oraz mozaikowy firmy SICHER BAUTECHNIK, częściowo płytka klinkierowa firmy CERRAD |
| PODMURÓWKA | płytki klinkierowe firmy CERRAD |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE KONSTRUKCYJNE | bloczki SOLBET Optimal gr. 24 cm na zaprawie cienkowarstwowej |
| TYNKI WEWNĘTRZNE | tynki cementowo wapienne lub gipsowe, gładź gipsowa SICHER BAUTECHNIK |
| KONSTRUKCJA STROPU | lekki strop panelowy Smart firmy KONBET |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 280 206 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 68 410 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 191 588 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 342 480 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 471 794 zł |
97.2 m2
4
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
99.5 m2
4
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
111 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
96 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
96 m2
4
2
1
100.9 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
100.9 m2
4
2
1
95.4 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
95.4 m2
4
2
1
96.3 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
96.3 m2
4
2
1
93.5 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
93.5 m2
4
2
1
99.5 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
99.5 m2
4
2
1
100.5 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
100.5 m2
4
2
1