PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 155.6 m² |
| Powierzchnia netto: | 199.1 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 22.1 m x 17.6 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 42.0° |
| Ilość pokoi: | 6 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
394 547 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 34.5 m2 | 34.5 m2 |
| 2. gabinet | 9.8 m2 | 9.8 m2 |
| 3. kuchnia | 7.0 m2 | 7.0 m2 |
| 4. hol | 3.8 m2 | 3.8 m2 |
| 5. garderoba | 3.5 m2 | 3.5 m2 |
| 6. łazienka | 3.4 m2 | 3.4 m2 |
| 7. sień | 2.8 m2 | 2.8 m2 |
| 8. spiżarka | 1.7 m2 | 1.7 m2 |
| 9. korytarz | 1.3 m2 | 1.3 m2 |
| 10. klatka schodowa | 2.9 m2 | |
| 11. garaż | 20.2 m2 | |
| 12. schowek | 5.0 m2 | |
| 13. kotłownia | 6.6 m2 | |
| Razem | 67.8 m2 | 102.5 m2 |
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. sypialnia | 16.4 m2 | 16.4 m2 |
| 2. pokój | 16.3 m2 | 18.0 m2 |
| 3. pokój | 15.1 m2 | 17.1 m2 |
| 4. pokój | 12.9 m2 | 14.7 m2 |
| 5. przedpokój | 7.3 m2 | 7.3 m2 |
| 6. łazienka | 7.2 m2 | 7.4 m2 |
| 7. łazienka | 5.5 m2 | 7.6 m2 |
| 8. garderoba | 2.9 m2 | 3.1 m2 |
| 9. pralnia | 2.1 m2 | 2.1 m2 |
| 10. klatka schodowa | 2.9 m2 | |
| Razem | 85.7 m2 | 96.6 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 255 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 128.8 m² |
| KUBATURA | 836.7 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 9.2 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 225 m² |
| EP | 68.74 kWh/(m² rok) |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 14.1 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 9.6 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| KOCIOŁ | Kostrzewa |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| DOSTĘPNA WERSJA Z PALIWEM STAŁYM | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna, alternatywnie mechaniczna Heatpex Aria |
| DOSTĘPNA WERSJA Z ANEKSEM NA WENTYLACJĘ MECHANICZNĄ HEATPEX | Tak |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | Austrotherm |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm ceramika |
| WENTYLACJA | grawitacyjna, alternatywnie mechaniczna Heatpex Aria |
| BRAMA GARAŻOWA | Hörmann |
| DRZWI WEWNĘTRZNE | Hörmann |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | Hörmann |
| ELEWACJA | tynk firmy SICHER BAUTECHNIK, częściowo płytka klinkierowa firmy CERRAD |
| INSTALACJE RTV I SAT | Instalacja RTV i SAT firmy GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o. |
| IZOLACJA TERMICZNA STROPU | Austrotherm |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 394 547 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 96 326 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 269 768 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 482 233 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 664 315 zł |
128.6 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
135.5 m2
5
3
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
144.7 m2
6
3
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
155.6 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
153 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
153 m2
6
3
1
151.7 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
151.7 m2
6
3
1
151.8 m2
6
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
151.8 m2
6
2
1
154.4 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
154.4 m2
6
3
1
155.4 m2
6
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
155.4 m2
6
3
1