PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 164.6 m² |
| Powierzchnia netto: | 232.3 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 24 m x 20.4 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 42.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na IV kwartał 2021 |
437 517 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 32.1 m2 | 32.1 m2 |
| 2. jadalnia | 11.1 m2 | 11.1 m2 |
| 3. kuchnia | 7.4 m2 | 7.4 m2 |
| 4. sień | 6.4 m2 | 6.4 m2 |
| 5. hol | 6.0 m2 | 6.0 m2 |
| 6. łazienka | 3.2 m2 | 4.2 m2 |
| 7. spiżarka | 3.1 m2 | 3.1 m2 |
| 8. garaż | 34.1 m2 | |
| 9. klatka schodowa | 3.1 m2 | |
| 10. kotłownia | 6.3 m2 | |
| 11. schowek | 2.8 m2 | |
| Razem | 69.3 m2 | 116.6 m2 |
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. sypialnia | 17.7 m2 | 20.3 m2 |
| 2. pokój | 17.1 m2 | 19.2 m2 |
| 3. pokój | 15.5 m2 | 19.6 m2 |
| 4. gabinet | 12.9 m2 | 15.0 m2 |
| 5. łazienka | 9.4 m2 | 11.3 m2 |
| 6. przedpokój | 8.3 m2 | 8.3 m2 |
| 7. łazienka | 4.5 m2 | 7.1 m2 |
| 8. garderoba | 3.1 m2 | 4.4 m2 |
| 9. pralnia | 3.1 m2 | 3.1 m2 |
| 10. korytarz | 1.9 m2 | 1.9 m2 |
| 11. garderoba | 1.9 m2 | 2.5 m2 |
| 12. klatka schodowa | 3.1 m2 | |
| Razem | 95.4 m2 | 115.8 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 406.5 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 156.8 m² |
| KUBATURA | 890 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 9 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 271 m² |
| EP | 61.94 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.2100 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1500 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 16 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 10.9 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo płatwiowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| SYSTEM KOMINOWY | firmy JAWAR |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| DOSTĘPNA WERSJA Z PALIWEM STAŁYM | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | Austrotherm |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm ceramika |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynk firmy SICHER BAUTECHNIK, częściowo płytka klinkierowa firmy CERRAD |
| IZOLACJA TERMICZNA STROPU | Austrotherm |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 437 517 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 114 993 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 355 541 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 573 306 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 793 058 zł |
| Pobierz kosztorys uproszczony (plik PDF) | |
156.6 m2
5
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
164.6 m2
5
3
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
178.8 m2
6
3
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
166.5 m2
5
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
166.5 m2
5
3
2
168.8 m2
5
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
168.8 m2
5
2
2