strona-glowna
Projekt domu Celia Mini
84.7 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 92.3 m² |
| Powierzchnia netto: | 123.8 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 18.1 m x 16 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
245 329 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 163.1 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 81.5 m² |
| KUBATURA | 490.2 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 7.9 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 145 m² |
| EP | 69.69 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1500 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1600 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 8 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 10.1 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | lekki strop panelowy Smart firmy Konbet |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| DOSTĘPNA WERSJA Z PALIWEM STAŁYM | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna, alternatywnie mechaniczna Heatpex Aria |
| DOSTĘPNA WERSJA Z ANEKSEM NA WENTYLACJĘ MECHANICZNĄ HEATPEX | Tak |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | Austrotherm |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna, alternatywnie mechaniczna Heatpex Aria |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUTECHNIK, częściowo płytka klinkierowa firmy CERRAD |
| INSTALACJE RTV I SAT | Instalacja RTV i SAT firmy GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o. |
| IZOLACJA TERMICZNA STROPU | Austrotherm |
| OGRODZENIE | firmy JONIEC |
| KONSTRUKCJA STROPU | lekki strop panelowy Smart firmy KONBET |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 245 329 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 59 895 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 167 741 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 299 852 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 413 070 zł |
84.7 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
90.6 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
90.6 m2
4
2
0
94.5 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
94.5 m2
4
2
0
97 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
97 m2
4
2
0
96.3 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
96.3 m2
4
2
0
88.1 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
88.1 m2
4
2
0
90.3 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
90.3 m2
4
2
0
90.3 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
90.3 m2
4
2
0
92.4 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
92.4 m2
4
2
0
93.2 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
93.2 m2
4
2
0
89.5 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 440 zł
89.5 m2
4
2
0
89.6 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
89.6 m2
4
2
0