PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 162.1 m² |
| Powierzchnia netto: | 227.4 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 24.6 m x 18.6 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 42.0° |
| Ilość pokoi: | 6 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
450 588 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 28.1 m2 | 28.1 m2 |
| 2. gabinet | 11.4 m2 | 11.4 m2 |
| 3. jadalnia | 9.0 m2 | 9.0 m2 |
| 4. kuchnia | 8.8 m2 | 8.8 m2 |
| 5. hol | 6.8 m2 | 6.8 m2 |
| 6. łazienka | 3.9 m2 | 3.9 m2 |
| 7. sień | 2.8 m2 | 2.8 m2 |
| 8. korytarz | 1.9 m2 | 1.9 m2 |
| 9. schody | 2.2 m2 | |
| 10. garaż | 33.5 m2 | |
| 11. kotłownia | 5.0 m2 | |
| 12. schowek | 2.9 m2 | |
| Razem | 72.7 m2 | 116.3 m2 |
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój | 17.2 m2 | 20.8 m2 |
| 2. pokój | 16.7 m2 | 19.8 m2 |
| 3. sypialnia | 16.2 m2 | 19.0 m2 |
| 4. pokój | 11.4 m2 | 13.2 m2 |
| 5. łazienka | 10.6 m2 | 12.0 m2 |
| 6. przedpokój | 5.4 m2 | 5.4 m2 |
| 7. łazienka | 5.3 m2 | 7.6 m2 |
| 8. garderoba | 4.1 m2 | 5.8 m2 |
| 9. podest | 3.2 m2 | 3.2 m2 |
| 10. pralnia | 1.3 m2 | 2.4 m2 |
| 11. schody | 2.3 m2 | |
| Razem | 91.4 m2 | 111.5 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 399.3 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 151.9 m² |
| KUBATURA | 888.7 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 9 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 227 m² |
| EP | 52.6 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1900 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1600 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 10.5 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 16.5 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | gęstożebrowy typu ACKERMANN |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| SYSTEM KOMINOWY | firmy JAWAR |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 29 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm ceramika |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynk firmy SICHER BAUTECHNIK, częściowo płytki klinkierowe |
| IZOLACJA TERMICZNA STROPU | Alternatywnie zalecamy płyty PIR firmy Gór-Stal. |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 450 588 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 110 008 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 308 085 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 550 729 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 758 673 zł |
157.1 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
157.1 m2
6
3
2
161.5 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
161.5 m2
6
3
2
158.8 m2
6
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
158.8 m2
6
2
2
157.4 m2
6
4
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
157.4 m2
6
4
2
164.7 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
164.7 m2
6
3
2
158.1 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
158.1 m2
6
3
2
164.4 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
164.4 m2
6
3
2
159.3 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
159.3 m2
6
3
2