strona-glowna
Projekt domu Koliba-2
112.1 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 123 m² |
| Powierzchnia netto: | 173.1 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 20.7 m x 18.3 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
343 024 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 25.6 m2 | 25.6 m2 |
| 2. hol | 8.4 m2 | 8.4 m2 |
| 3. jadalnia | 7.2 m2 | 7.2 m2 |
| 4. kuchnia | 7.1 m2 | 7.1 m2 |
| 5. łazienka | 6.0 m2 | 6.0 m2 |
| 6. sień | 3.4 m2 | 3.4 m2 |
| 7. korytarz | 2.4 m2 | 2.4 m2 |
| 8. klatka schodowa | 3.1 m2 | |
| 9. kotłownia | 4.4 m2 | |
| 10. garaż | 18.3 m2 | |
| 11. schowek | 2.8 m2 | |
| Razem | 60.1 m2 | 88.7 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 234.9 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 112.3 m² |
| KUBATURA | 810.5 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.1 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 186 m² |
| EP | 86.26 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1500 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.2200 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 12.7 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 10.3 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | gęstożebrowy typu ACKERMANN |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm ceramika |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUTECHNIK |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 343 024 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 83 747 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 234 539 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 419 260 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 577 563 zł |
112.1 m2
6
3
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
123 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
123.6 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
119.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
119.3 m2
5
2
1
119.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
119.9 m2
5
2
1
122.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
122.6 m2
5
2
1
120.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
120.2 m2
5
2
1
119.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
119.2 m2
5
2
1
118.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
118.3 m2
5
2
1
121.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
121.8 m2
5
2
1
119.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
119.6 m2
5
2
1
123.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
123.6 m2
5
2
1
118.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
118.3 m2
5
2
1
122.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
122.3 m2
5
2
1
124.4 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
124.4 m2
5
3
1
120.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
120.3 m2
5
2
1
119.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
119.9 m2
5
2
1
120.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
120.6 m2
5
2
1
126 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
126 m2
5
2
1
120.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
120.6 m2
5
2
1
120.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
120.9 m2
5
2
1
124.5 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
124.5 m2
5
3
1
124.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
124.7 m2
5
2
1
124.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
124.6 m2
5
2
1
123.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
123.9 m2
5
2
1
127.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
127.3 m2
5
2
1
122.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
122.8 m2
5
2
1
126 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
126 m2
5
2
1
125.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
125.6 m2
5
2
1
121.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
121.7 m2
5
2
1
120.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
120.7 m2
5
2
1
119.9 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
119.9 m2
5
3
1
124.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
124.3 m2
5
2
1
127.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
127.7 m2
5
2
1