strona-glowna
Projekt domu Drops G1
79.4 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 80.8 m² |
| Powierzchnia netto: | 101.3 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 17.2 m x 15.4 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 40.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na I kwartał 2023 |
247 794 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 137.5 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 68.8 m² |
| KUBATURA | 240 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 7.7 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 122 m² |
| EP | 61.95 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1800 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1400 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 9.2 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 7.4 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - silikaty |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | lekki strop panelowy Smart firmy Konbet |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | Austrotherm |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm bloczki silikatowe |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm bloczki silikatowe |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm bloczki silikatowe |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW | EKO-BIO |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUT ECHNIK |
| INSTALACJE RTV I SAT | Instalacja RTV i SAT firmy GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o. |
| IZOLACJA TERMICZNA STROPU | Austrotherm |
| KONSTRUKCJA STROPU | lekki strop panelowy Smart firmy KONBET |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 247 794 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 60 933 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 172 434 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 309 651 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 420 229 zł |
| Pobierz kosztorys uproszczony (plik PDF) | |
79.4 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
80.8 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
82 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
93.2 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
93.2 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 352 zł
103.7 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 512 zł
103.7 m2
5
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 512 zł
80 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
80 m2
5
2
0
81.4 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
81.4 m2
5
2
0
82 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
82 m2
5
2
0
80.8 m2
5
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
80.8 m2
5
2
0
78.8 m2
5
2
0
78.8 m2
5
2
0