Projekt domu Nowy Dworek
119.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
119.9 m2
5
2
1
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 124.5 m² |
| Powierzchnia netto: | 182.5 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 22.3 m x 17.9 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 42.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
361 652 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. sypialnia | 10.6 m2 | 12.1 m2 |
| 2. pokój | 10.1 m2 | 13.0 m2 |
| 3. pokój | 9.8 m2 | 13.3 m2 |
| 4. gabinet | 8.8 m2 | 11.2 m2 |
| 5. przedpokój | 7.0 m2 | 7.0 m2 |
| 6. łazienka | 5.6 m2 | 7.2 m2 |
| 7. garderoba | 5.6 m2 | 5.6 m2 |
| 8. łazienka | 5.6 m2 | 7.1 m2 |
| 9. pralnia | 3.5 m2 | 4.4 m2 |
| 10. klatka schodowa | 3.7 m2 | |
| Razem | 66.6 m2 | 84.6 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 245.9 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 123 m² |
| KUBATURA | 740.2 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.7 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 220 m² |
| EP | 58.35 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1600 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1400 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 14.3 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 9.9 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - silikaty |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | lekki strop panelowy Smart firmy Konbet |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | Termoorganika |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm bloczki silikatowe |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm bloczki silikatowe |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm bloczki silikatowe |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUT ECHNIK, częściowo płytki klinkierowe |
| IZOLACJA TERMICZNA STROPU | Termoorganika |
| KONSTRUKCJA STROPU | lekki strop panelowy Smart firmy KONBET |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 361 652 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 88 294 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 247 276 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 442 027 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 608 927 zł |
119.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
119.9 m2
5
2
1
122.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
122.6 m2
5
2
1
120.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
120.2 m2
5
2
1
128.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
128.2 m2
5
2
1
121.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
121.8 m2
5
2
1
119.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
119.6 m2
5
2
1
123.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
123.6 m2
5
2
1
122.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
122.3 m2
5
2
1
124.4 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
124.4 m2
5
3
1
120.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
120.3 m2
5
2
1
119.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
119.9 m2
5
2
1
120.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
120.6 m2
5
2
1
129.1 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
129.1 m2
5
2
1
123 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
123 m2
5
2
1
126 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
126 m2
5
2
1
120.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
120.6 m2
5
2
1
120.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
120.9 m2
5
2
1
124.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
124.7 m2
5
2
1
124.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
124.6 m2
5
2
1
123.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
123.9 m2
5
2
1
127.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
127.3 m2
5
2
1
122.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
122.8 m2
5
2
1
126 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
126 m2
5
2
1
125.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
125.6 m2
5
2
1
121.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
121.7 m2
5
2
1
120.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
120.7 m2
5
2
1
119.9 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
119.9 m2
5
3
1
124.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
124.3 m2
5
2
1
128.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
128.8 m2
5
2
1
127.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
127.7 m2
5
2
1