strona-glowna
Projekt domu Zenon Polo
131.1 m2
5
2
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 154.2 m² |
| Powierzchnia netto: | 223.8 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 22.9 m x 21.1 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 42.0° |
| Ilość pokoi: | 6 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2023 |
477 678 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 40.4 m2 | 40.4 m2 |
| 2. pokój | 11.7 m2 | 11.7 m2 |
| 3. kuchnia | 9.1 m2 | 9.1 m2 |
| 4. hol | 4.0 m2 | 4.0 m2 |
| 5. sień | 3.6 m2 | 3.6 m2 |
| 6. korytarz | 3.5 m2 | 3.5 m2 |
| 7. łazienka | 3.5 m2 | 3.5 m2 |
| 8. spiżarka | 2.2 m2 | 2.2 m2 |
| 9. schowek | 2.4 m2 | |
| 10. kotłownia | 9.0 m2 | |
| 11. klatka schodowa | 3.3 m2 | |
| 12. garaż | 32.7 m2 | |
| Razem | 78 m2 | 125.4 m2 |
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój | 15.4 m2 | 19.9 m2 |
| 2. pokój | 15.2 m2 | 18.7 m2 |
| 3. sypialnia | 12.9 m2 | 16.5 m2 |
| 4. gabinet | 10.6 m2 | 11.5 m2 |
| 5. przedpokój | 6.9 m2 | 6.9 m2 |
| 6. łazienka | 4.9 m2 | 7.8 m2 |
| 7. łazienka | 4.0 m2 | 4.0 m2 |
| 8. garderoba | 3.8 m2 | 6.0 m2 |
| 9. pralnia | 2.6 m2 | 3.9 m2 |
| 10. klatka schodowa | 3.3 m2 | |
| Razem | 76.3 m2 | 98.5 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 345.2 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 167.4 m² |
| KUBATURA | 912.3 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 9 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 213 m² |
| EP | 50.11 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1900 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1400 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 16 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 13.2 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - silikaty |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | lekki strop panelowy Smart firmy Konbet |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| SYSTEM KOMINOWY | alternatywa Jawar ATMO |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| DOSTĘPNA WERSJA Z PALIWEM STAŁYM | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna, alternatywnie mechaniczna Heatpex Aria |
| DOSTĘPNA WERSJA Z ANEKSEM NA WENTYLACJĘ MECHANICZNĄ HEATPEX | Tak |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | Termoorganika |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm bloczki silikatowe |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm bloczki silikatowe |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm bloczki silikatowe |
| WENTYLACJA | grawitacyjna, alternatywnie mechaniczna Heatpex Aria |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUT ECHNIK, płytki elewacyjne Amsterdam firmy Stegu. |
| IZOLACJA TERMICZNA STROPU | Termoorganika, alterntywnie Recticel |
| KONSTRUKCJA STROPU | lekki strop panelowy Smart firmy KONBET |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 477 678 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 121 852 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 362 683 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 610 238 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 840 361 zł |
| Pobierz kosztorys uproszczony (plik PDF) | |
131.1 m2
5
2
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
135.6 m2
6
3
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
136.4 m2
6
3
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
140.9 m2
5
3
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
143.1 m2
5
3
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
148.6 m2
6
3
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
164.4 m2
6
3
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
153.2 m2
6
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
153.2 m2
6
2
2
152.3 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
152.3 m2
6
3
2
152.9 m2
6
2
2
152.9 m2
6
2
2
150.4 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
150.4 m2
6
3
2
154.8 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
154.8 m2
6
3
2
154.9 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
154.9 m2
6
3
2
157.1 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
157.1 m2
6
3
2
154.8 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
154.8 m2
6
3
2
158.8 m2
6
2
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
158.8 m2
6
2
2
157.4 m2
6
4
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
157.4 m2
6
4
2
158.1 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
158.1 m2
6
3
2
155.4 m2
6
4
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
155.4 m2
6
4
2
154.4 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
154.4 m2
6
3
2
155 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
155 m2
6
3
2