PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 198.6 m² |
| Powierzchnia netto: | 337.2 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 26.6 m x 20.1 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 42.0° |
| Ilość pokoi: | 6 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
668 213 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 35.2 m2 | 35.2 m2 |
| 2. kuchnia | 16.0 m2 | 16.0 m2 |
| 3. sypialnia | 12.0 m2 | 12.0 m2 |
| 4. jadalnia | 9.8 m2 | 9.8 m2 |
| 5. hol | 8.9 m2 | 8.9 m2 |
| 6. przedpokój | 6.6 m2 | 6.6 m2 |
| 7. łazienka | 5.9 m2 | 5.9 m2 |
| 8. łazienka | 5.1 m2 | 5.1 m2 |
| 9. garderoba | 5.1 m2 | 5.1 m2 |
| 10. sień | 4.2 m2 | 4.2 m2 |
| 11. spiżarka | 2.3 m2 | 2.3 m2 |
| 12. klatka schodowa | 6.3 m2 | |
| Razem | 111.1 m2 | 117.4 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 494.4 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 158.9 m² |
| KUBATURA | 1264.8 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 9.1 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 218 m² |
| EP | 47.39 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1300 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1500 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 14.8 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 12.1 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | lekki strop panelowy Smart firmy Konbet |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUTECHNIK, częściowo okładzina z deskowania poziomego oraz płytek elewacyjnych |
| KONSTRUKCJA STROPU | lekki strop panelowy Smart firmy KONBET |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 668 213 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 163 139 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 456 884 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 816 721 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 1 125 097 zł |
198.6 m2
6
4
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
200.8 m2
7
3
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
197.3 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
197.3 m2
6
3
2