PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 74.9 m² |
| Powierzchnia netto: | 90.8 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 16.3 m x 15.7 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 42.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na III kwartał 2021 |
206 343 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 127.5 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 63.8 m² |
| KUBATURA | 447.8 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.2 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 118 m² |
| EP | 69.21 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1600 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1400 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 8.3 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 7.7 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUTECHNIK, częściowo okładzina z deskowania poziomego |
| IZOLACJA TERMICZNA FUNDAMENTÓW | Izolacja termiczna ścian fundamentowych: polistyren ekstrudowany SYNTHOS XPS PRIME S30 o współczynniku λ 0,032 W/mK |
| IZOLACJA TERMICZNA PODŁÓG | Izolacja termiczna posadzki na gruncie: polistyren ekstrudowany SYNTHOS XPS PRIME S30 o współczynniku λ 0,032 W/mK |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 206 343 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 49 197 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 132 947 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 221 154 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 339 290 zł |
76.1 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 440 zł
93.2 m2
4
2
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
74.2 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 440 zł
74.2 m2
4
2
0
79.5 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
79.5 m2
4
2
0
78 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
78 m2
4
2
0
76.1 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 440 zł
76.1 m2
4
2
0