Projekt domu Nowy Dworek
119.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
119.9 m2
5
2
1
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 124.7 m² |
| Powierzchnia netto: | 172.1 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 16.4 m x 22.8 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 42.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na IV kwartał 2024 |
508 487 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 248.6 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 116.8 m² |
| KUBATURA | 675 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.4 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 213 m² |
| EP | 64.24 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1300 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1500 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 8.4 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 16.2 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana |
| STROP | lekki strop panelowy Smart firmy Konbet |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 30 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUTECHNIK, częściowo deskowanie |
| KONSTRUKCJA STROPU | lekki strop panelowy Smart firmy KONBET |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 508 487 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 121 449 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 333 174 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 592 228 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 837 579 zł |
| Pobierz kosztorys uproszczony (plik PDF) | |
119.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
119.9 m2
5
2
1
122.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
122.6 m2
5
2
1
120.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 940 zł
120.2 m2
5
2
1
128.2 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
128.2 m2
5
2
1
121.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
121.8 m2
5
2
1
123.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
123.6 m2
5
2
1
122.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
122.3 m2
5
2
1
124.4 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
124.4 m2
5
3
1
120.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
120.3 m2
5
2
1
119.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
119.9 m2
5
2
1
120.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
120.6 m2
5
2
1
129.1 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
129.1 m2
5
2
1
123 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
123 m2
5
2
1
126 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
126 m2
5
2
1
120.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
120.6 m2
5
2
1
120.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
120.9 m2
5
2
1
124.5 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
124.5 m2
5
3
1
124.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
124.6 m2
5
2
1
123.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
123.9 m2
5
2
1
127.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
127.3 m2
5
2
1
122.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
122.8 m2
5
2
1
126 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
126 m2
5
2
1
125.6 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
125.6 m2
5
2
1
121.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
121.7 m2
5
2
1
120.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
120.7 m2
5
2
1
119.9 m2
5
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
119.9 m2
5
3
1
124.3 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 740 zł
124.3 m2
5
2
1
128.8 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
128.8 m2
5
2
1
127.7 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
127.7 m2
5
2
1