Projekt domu Calineczka
90.6 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
90.6 m2
4
2
0
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 92.4 m² |
| Powierzchnia netto: | 110 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 16.2 m x 16.9 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 42.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
217 982 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 177 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 72.8 m² |
| KUBATURA | 457.5 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.4 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 128 m² |
| EP | 67.34 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1500 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1700 |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | 106 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH | 12 m² |
| POWIERZCHNIA ŚCIAN DZIAŁOWYCH | 78 m² |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 8.1 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 8.9 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| DOSTĘPNA WERSJA Z PALIWEM STAŁYM | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna, alternatywnie mechaniczna Heatpex Aria |
| DOSTĘPNA WERSJA Z ANEKSEM NA WENTYLACJĘ MECHANICZNĄ HEATPEX | Tak |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna, alternatywnie mechaniczna Heatpex Aria |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUTECHNIK |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 217 982 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 53 219 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 149 043 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 266 427 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 367 025 zł |
90.6 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
90.6 m2
4
2
0
94.5 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
94.5 m2
4
2
0
97 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
97 m2
4
2
0
96.3 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
96.3 m2
4
2
0
88.1 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
88.1 m2
4
2
0
90.3 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
90.3 m2
4
2
0
90.3 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
90.3 m2
4
2
0
92.3 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
92.3 m2
4
2
0
93.2 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
93.2 m2
4
2
0
89.5 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 440 zł
89.5 m2
4
2
0
89.6 m2
4
2
0Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 640 zł
89.6 m2
4
2
0