PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 111.7 m² |
| Powierzchnia netto: | 137.6 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 26.6 m x 18.8 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 30.0° |
| Ilość pokoi: | 5 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
357 311 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 30.7 m2 | 30.7 m2 |
| 2. sypialnia | 13.4 m2 | 13.4 m2 |
| 3. pokój | 11.1 m2 | 11.1 m2 |
| 4. pokój | 10.9 m2 | 10.9 m2 |
| 5. kuchnia | 9.8 m2 | 9.8 m2 |
| 6. pokój | 9.0 m2 | 9.0 m2 |
| 7. przedpokój | 6.7 m2 | 6.7 m2 |
| 8. łazienka | 5.4 m2 | 5.4 m2 |
| 9. pralnia | 4.1 m2 | 4.1 m2 |
| 10. sień | 3.5 m2 | 3.5 m2 |
| 11. spiżarka | 3.5 m2 | 3.5 m2 |
| 12. hol | 2.3 m2 | 2.3 m2 |
| 13. wc | 1.4 m2 | 1.4 m2 |
| 14. kotłownia | 7.1 m2 | |
| 15. garaż | 18.8 m2 | |
| Razem | 111.8 m2 | 137.7 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 174.1 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 174.1 m² |
| KUBATURA | 760 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 6.4 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 198 m² |
| EP | 58.92 kWh/(m² rok) |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 18.6 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 9.3 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | drewniany - nad garażem żelbetowym |
| TYP SCHODÓW | brak |
| SYSTEM KOMINOWY | firmy JAWAR |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| DRZWI ZEWNĘTRZNE | Stolbud |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUTECHNIK |
| INSTALACJE RTV I SAT | Instalacja RTV i SAT firmy GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o. |
| OKNA | Stolbud |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 357 311 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 81 840 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 207 100 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 400 546 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 564 411 zł |
106.9 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
106.9 m2
5
2
1
115.1 m2
5
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
115.1 m2
5
2
1