strona-glowna
Projekt domu Malina Bobo
97.2 m2
4
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 99.5 m² |
| Powierzchnia netto: | 140.7 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 20.8 m x 16.8 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 42.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
278 819 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 250.1 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 107.2 m² |
| KUBATURA | 650 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.7 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 163 m² |
| EP | 67.4 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1700 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 12.8 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 8.8 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | lekki strop panelowy Smart firmy Konbet |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUTECHNIK |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 278 819 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 68 071 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 190 639 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 340 785 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 469 458 zł |
97.2 m2
4
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
99.5 m2
4
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
111 m2
5
2
1
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
96 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
96 m2
4
2
1
100.9 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 340 zł
100.9 m2
4
2
1
95.4 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
95.4 m2
4
2
1
96.3 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
96.3 m2
4
2
1
97.2 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
97.2 m2
4
2
1
100.5 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
100.5 m2
4
2
1