PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 39.1 m² |
| Powierzchnia netto: | 39.1 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 15.4 m x 17.4 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 42.0° |
| Ilość pokoi: | 2 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
215 529 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 140 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 58.2 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 52.7 m² |
| KUBATURA | 301.8 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 7.2 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 100 m² |
| EP | 58.6 kWh/(m² rok) |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 7.4 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 7.4 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | drewniany belkowy |
| TYP SCHODÓW | brak |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| IZOLACJA TERMICZNA ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH | Austrotherm |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUTECHNIK |
| IZOLACJA TERMICZNA FUNDAMENTÓW | Izolacja termiczna ścian fundamentowych: polistyren ekstrudowany SYNTHOS XPS PRIME S30 o współczynniku λ 0,034 W/mK |
| IZOLACJA TERMICZNA PODŁÓG | Izolacja termiczna posadzki na gruncie: polistyren ekstrudowany SYNTHOS XPS PRIME S30 o współczynniku λ 0,034 W/mK |
| IZOLACJA TERMICZNA STROPU | Austrotherm |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 215 529 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 49 365 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 124 922 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 241 609 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 340 452 zł |
39.1 m2
2
1
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 140 zł
39.1 m2
2
1
0
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 140 zł