PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 168.8 m² |
| Powierzchnia netto: | 240.5 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 25.2 m x 19.3 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 42.0° |
| Ilość pokoi: | 6 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na IV kwartał 2025 |
604 821 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 32.7 m2 | 32.7 m2 |
| 2. pokój | 12.6 m2 | 12.6 m2 |
| 3. jadalnia | 8.3 m2 | 8.3 m2 |
| 4. hol | 8.0 m2 | 8.0 m2 |
| 5. kuchnia | 7.9 m2 | 7.9 m2 |
| 6. łazienka | 3.5 m2 | 3.5 m2 |
| 7. sień | 3.5 m2 | 3.5 m2 |
| 8. korytarz | 1.9 m2 | 1.9 m2 |
| 9. spiżarka | 1.0 m2 | 1.0 m2 |
| 10. klatka schodowa | 3.2 m2 | |
| 11. kotłownia | 5.2 m2 | |
| 12. garaż | 33.5 m2 | |
| 13. schowek | 2.6 m2 | |
| Razem | 79.4 m2 | 123.9 m2 |
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój | 15.7 m2 | 19.7 m2 |
| 2. pokój | 15.6 m2 | 18.8 m2 |
| 3. pokój | 14.5 m2 | 19.0 m2 |
| 4. pokój | 12.0 m2 | 13.4 m2 |
| 5. łazienka | 10.0 m2 | 10.8 m2 |
| 6. przedpokój | 7.2 m2 | 7.2 m2 |
| 7. łazienka | 5.1 m2 | 7.3 m2 |
| 8. garderoba | 4.4 m2 | 6.2 m2 |
| 9. pralnia | 3.4 m2 | 4.8 m2 |
| 10. schowek | 1.7 m2 | 2.8 m2 |
| 11. garderoba | 1.7 m2 | 2.6 m2 |
| 12. klatka schodowa | 1.2 m2 | |
| 13. podest | 2.9 m2 | |
| Razem | 91.3 m2 | 116.7 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 322.1 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 160.2 m² |
| KUBATURA | 962.1 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.9 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 274 m² |
| EP | 61.28 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1200 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1500 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 17.2 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 11.3 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - beton komórkowy |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | lekki strop panelowy Smart firmy Konbet |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 24 cm beton komórkowy |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 12 cm beton komórkowy |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUTECHNIK, częściowo okładzina z deskowania poziomego |
| KONSTRUKCJA STROPU | lekki strop panelowy Smart firmy KONBET |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 604 821 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 154 467 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 462 961 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 755 303 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 1 065 291 zł |
| Pobierz kosztorys uproszczony (plik PDF) | |
168.8 m2
6
3
2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
168.9 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
168.9 m2
6
3
2
167.3 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
167.3 m2
6
3
2
164.7 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
164.7 m2
6
3
2
164.4 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
164.4 m2
6
3
2