Projekt domu Dzionek
96 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
96 m2
4
2
1
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 92 m² |
| Powierzchnia netto: | 140.9 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 22.2 m x 19.7 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 42.0° |
| Ilość pokoi: | 4 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na I kwartał 2024 |
406 056 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 235 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 112.5 m² |
| KUBATURA | 650 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.4 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 175 m² |
| EP | 69.06 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.1500 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1300 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 14.2 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 9.7 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | nad parterem: żelbetowy, nad poddaszem: drewniany |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm ceramika |
| WENTYLACJA | grawitacyjna |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUTECHNIK, częściowo okładzina z deskowania poziomego |
| KONSTRUKCJA STROPU | lekki strop panelowy Smart firmy KONBET |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 406 056 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 96 268 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 257 863 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 477 927 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 663 918 zł |
| Pobierz kosztorys uproszczony (plik PDF) | |
96 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
96 m2
4
2
1
88.5 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
88.5 m2
4
2
1
88.4 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
88.4 m2
4
2
1
91.6 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 440 zł
91.6 m2
4
2
1
89 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
89 m2
4
2
1
88.2 m2
4
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 3 840 zł
88.2 m2
4
3
1
95.4 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
95.4 m2
4
2
1
92.1 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
92.1 m2
4
2
1
88.4 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
88.4 m2
4
2
1
96.3 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
96.3 m2
4
2
1
93.5 m2
4
2
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
93.5 m2
4
2
1
90.3 m2
4
3
1Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 040 zł
90.3 m2
4
3
1