PROMOCJA -350 zł
Brak produktów
| Powierzchnia użytkowa: | 184.2 m² |
| Powierzchnia netto: | 246.5 m² |
| Min. szer. i dł. działki: | 25.8 m x 19.5 m |
| Kąt nachylenia dachu: | 42.0° |
| Ilość pokoi: | 6 |
| Idealne dla: |
|
| Koszt budowy:
na II kwartał 2022 |
488 477 zł |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. pokój dzienny | 34.0 m2 | 34.0 m2 |
| 2. pokój | 15.4 m2 | 15.4 m2 |
| 3. kuchnia | 10.6 m2 | 10.6 m2 |
| 4. hol | 7.8 m2 | 7.8 m2 |
| 5. sień | 5.4 m2 | 5.4 m2 |
| 6. łazienka | 4.1 m2 | 4.1 m2 |
| 7. spiżarka | 3.0 m2 | 3.0 m2 |
| 8. klatka schodowa | 3.3 m2 | |
| 9. kotłownia | 6.1 m2 | |
| 10. schowek | 2.6 m2 | |
| 11. garaż | 34.9 m2 | |
| Razem | 80.3 m2 | 127.2 m2 |
| POWIERZCHNIA | UŻYTKOWA | NETTO |
|---|---|---|
| 1. sypialnia | 16.5 m2 | 16.5 m2 |
| 2. pokój | 14.8 m2 | 15.0 m2 |
| 3. pokój | 14.7 m2 | 18.6 m2 |
| 4. pokój | 14.5 m2 | 18.5 m2 |
| 5. łazienka | 10.0 m2 | 10.1 m2 |
| 6. łazienka | 8.0 m2 | 9.1 m2 |
| 7. przedpokój | 7.9 m2 | 7.9 m2 |
| 8. garderoba | 5.8 m2 | 6.7 m2 |
| 9. pokój do pracy | 4.9 m2 | 6.2 m2 |
| 10. garderoba | 3.5 m2 | 4.1 m2 |
| 11. pralnia | 3.4 m2 | 3.4 m2 |
| 12. klatka schodowa | 3.3 m2 | |
| Razem | 104 m2 | 119.4 m2 |
| POWIERZCHNIA CAŁKOWITA | 326.6 m² |
| POWIERZCHNIA ZABUDOWY | 167.5 m² |
| KUBATURA | 1012 m³ |
| WYSOKOŚĆ BUDYNKU | 8.9 m |
| POWIERZCHNIA DACHU | 289 m² |
| EP | 54.13 kWh/(m² rok) |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA ŚCIAN | 0.2000 |
| WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA DACHU | 0.1900 |
| SZEROKOŚĆ BUDYNKU | 17.8 m |
| DŁUGOŚĆ BUDYNKU | 11.5 m |
| WERSJA TECHNOLOGICZNA | murowana - ceramika |
| KONSTRUKCJA DACHU | drewniana krokwiowo-jętkowa |
| STROP | żelbetowy monolityczny |
| TYP SCHODÓW | płytowe żelbetowe |
| SYSTEM KOMINOWY | alternatywa Jawar ATMO |
| TYP OGRZEWANIA | Kocioł na gaz |
| DOSTĘPNA WERSJA Z POMPĄ CIEPŁA | Tak |
| MOŻLIWOŚĆ ADAPTACJI DO PALIWA STAŁEGO | Tak |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ŚCIANY ZEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE | 25 cm ceramika |
| ŚCIANY WEWNĘTRZNE DZIAŁOWE | 11 cm ceramika |
| WENTYLACJA | mechaniczna |
| ELEWACJA | tynki firmy SICHER BAUTECHNIK, częściowo okładzina z deskowania poziomego |
| CENA MINIMALNA STAN SUROWY | 488 477 zł |
| KOSZT INSTALACJI | 119 258 zł |
| KOSZT STAN WYKOŃCZENIOWY | 333 992 zł |
| KOSZT SYSTEM GOSPODARCZY | 597 039 zł |
| KOSZT SYSTEM ZLECONY | 822 469 zł |
184.7 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 740 zł
184.7 m2
6
3
2
181.6 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 540 zł
181.6 m2
6
3
2
186.9 m2
6
3
2Najniższa cena z ostatnich 30 dni 4 140 zł
186.9 m2
6
3
2